Zakłady Złote Maliny w BETFAN. Nasz poradnik

Zaktualizowano

„Złote Maliny” (z ang. Golden Raspberry Awards) to ciesząca się sporą popularnością gala filmowych antynagród, które przyznawane są najgorszym filmom minionego roku, a więc są przeciwieństwem słynnych Oscarów. Pierwsza gala popularnych „Razzies” odbyła się w 1981 roku z inicjatywy znanego krytyka filmowego, Johna. J. B. Wilsona. Tradycyjnie ceremonia rozdania tych nagród odbywa się na dobę przed oficjalnym rozpoczęciem gali rozdania Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. W ramach gali „Złotych Malin” przyznawane są wyróżnienia dla najgorszego filmu, reżysera, aktora i aktorki pierwszoplanowej oraz drugoplanowej, scenariusz, najgorsze ekranowe połączenie, najgorszy prequel, remake, plagiat i sequel, a także specjalną nagrodę „Odkupienie za Złotą Malinę”.

Zakłady na Złotą Malinę 2020 – kursy

„Złote Maliny” są również dostępne do typowania u legalnych polskich bukmacherów online. Za tegorocznych faworytów do zdobycia tej prestiżowej antynagrody uważane są następujące filmy:

FilmKurs
Serenity5,50
Replicas6,0
Hellboy7,0
X-Men: Dark Phoenix 7,50
The Professor7,50
The Hustle10,0
Godzilla: King of Monsters11,0
A Madea Family Funeral11,0
Aladdin 12,0
Brightburn12,0
The Intruder14,0
Glass15,0
Rim of the World15,0
The Upside 18,0

Mimo iż do ogłoszenia nominacji do „Złotych Malin” pozostało jeszcze trochę czasu, to właśnie te filmy na tę chwilę zyskują najgorsze recenzje krytyków, a przy okazji na ogół notują fatalne wynik Box Office. Zdaniem bukmacherów są to „Serenity” (pol. Przynęta) z Matthew McConaughey w roli głównej oraz „Replicas” (pol. Replikanci), w którym zagrał Keanu Reeves.  

Typuj „Złote Maliny” w BETFAN

BETFAN to jeden z najmłodszych legalnych bukmacherów, który ma bardzo oryginalne podejście do zakładów i jedną z najlepszych ofert na zakłady związane z wydarzeniami pozasportowymi, które znajdziemy na jego stronie w zakładce „Rozrywka”. Jeśli chcesz obstawić rozdanie „Złotych Malin” i inne wydarzenia ze świata showbiznesu, to polecamy zarejestrować konto w BETFAN z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego, dzięki któremu zmaksymalizujesz wysokość bonusu powitalnego, a co za tym idzie znacznie zwiększysz swoje szanse na wysokie wygrane!


Powrót