Zakłady na serial „Rick i Morty”

Zaktualizowano

„Rick i Morty” to jedna z najpopularniejszych kreskówek ostatnich lat. Przygody ekscentrycznego geniusza naukowego Ricka Sancheza i jego niezbyt rozgarniętego wnuka Morty’ego Smitha zyskały ogromną liczbę oddanych fanów na całym świecie, a do tego zostały doceniona również przez krytyków – serial zdobył m. in. nagrodę Emmy i Annie, a także szereg nominacji do innych statuetek, takich jak Teen Choice czy Saturnów.

Warto przy tym odnotować, że ta kreskówka nie jest z pewnością przeznaczona dla młodszej widowni, głównie za sprawą sporej dawki brutalności i wulgarnego języka. Twórcami „Ricka i Morty’ego” są Justin Rolland i Dan Harmon, którzy pierwsze odcinki swojego dzieła stworzyli na zlecenie Adult Swim, czyli nocnej ramówki popularnej stacji Cartoon Network. W Polsce mogą ją oglądać widzowie Comedy Central i Comedy Central Family, a także abonenci platformy streamingowej Netflix.

Pierwszy sezon „Ricka i Morty’ego” powstał w 2013 roku, a od tej pory wyprodukowano jeszcze trzy serie. Z kolei już w listopadzie tego roku nasi ulubieni bohaterowie po raz kolejny zagoszczą na małym ekranie w czwartej odsłonie tego kultowego serialu.

„Rick i Morty” w ofercie Betfan!

Z okazji wypuszczenia kolejnej serii przygód Ricka i Morty’ego, legalny bukmacher BETFAN przygotował dla swoich klientów możliwość obstawiania zakładów związanych z ich serialem. Wytypować możemy to, który z dwóch głównych bohaterów odezwie się w tym sezonie odezwie się jako pierwszy:

Rick SanchezMorty Smith
1,452,35
BETFANBETFAN

Bukmacher daje znacznie większe szanse opcji, że jako pierwszy w czwartym sezonie wypowie się znany z ciętego języka Rick Sanchez. Nie dziwi nas to specjalnie, ponieważ to właśnie dialogi i monologi z jego udziałem są ozdobą tego serialu.

Typuj wydarzenia rozrywkowe w BETFAN

Bukmacher BETFAN postawił sobie za cel udowodnienie, że zakłady bukmacherskie to nie tylko wydarzenia sportowe. Specjalnie w tym celu stworzył dla swoich klientów sekcję „Rozrywka”, w której znajdziemy zakłady ze świata polityki, kultury, nauki, muzyki, telewizji czy kina, dzięki czemu klienci BETFAN zyskują jeszcze więcej ciekawych zakładów do typowania! Warto odnotować, że zakłady te można typować również za środki z bonusu powitalnego oraz kodów promocyjnych.


Powrót