Zakłady na pogodę w BETFAN

Zaktualizowano

Zakłady bukmacherskie bez wątpienia bywają nieprzewidywalne. Poprawne wytypowanie kuponu z meczami sportowymi bywa trudne, nawet wówczas, gdy jesteśmy przekonani, że postawiliśmy nasze pieniądze wyłącznie na przysłowiowe „pewniaki”. Na internetowych forach pełno jest screenów kuponów opiewających na setki i tysiące złotych, na których przegranemu do szczęścia zabrakło jednego meczu, tudzież bramki, punktu czy rzutu rożnego. Każdy z naszej społeczności typerów z pewnością niejednokrotnie doświadczył tego sam, bo jak wiadomo piękno sportu polega właśnie na jego nieprzewidywalności…

Ostatnimi czasy legalni polscy bukmacherzy coraz chętniej sięgają poza wydarzenia, które nie dotyczą wyłącznie świata sportu, a również m. in. polityki, kultury i show biznesu. Krok dalej posunął się bukmacher BETFAN, który pozwala swoim graczom typowanie najbardziej nieprzewidywalnej z dziedzin dotyczących naszej codzienności, czyli pogody!

Czy listopadowe temperatury będą nas rozpieszczać? Kursy bukmacherskie

Jednym z nowych zakładów w ofercie BETFAN jest zakład na pogodę w listopadzie 2019 roku. Bukmacher ten umożliwił typowanie temperatur w kilku polskich miastach w formie head-to-head. Wyznacznikiem rezultatów będą temperatury dostępne na portalu pogodowym www.weatheronline.pl. A oto przykładowe pary miast:

W którym mieście uśredniona temperatura dobowa w listopadzie 2019r. będzie wyższa?

BiałystokLublin
2,851,35
BETFANBETFAN
KatowiceŁódź
1,831,83
BETFANBETFAN
Zielona GóraGorzów Wielkopolski
1,831,83
BETFANBETFAN
SzczecinKoszalin
1,702,0
BETFANBETFAN

BETFAN – bukmacher z najbogatszą ofertą pozasportową

Jeśli jesteś fanem typowania, a Twoje zainteresowania wykraczają daleko poza świat sportu, to nie pozostaje nam nic innego jak polecić Ci ofertę legalnego bukmachera internetowego BETFAN. Posiada on najbogatszą ofertę kursową na wydarzenia dotyczące szeroko pojętej rozrywki, w tym m. in. kina, muzyki, polityki i wielu innych dziedzin, które składają się na nasze życie codzienne. Warto jednocześnie odnotować, że fani sportu także nie poczują się zaniedbani, a każdy nowy klient BETFAN, niezależnie od spektrum zainteresowań, będzie mógł po wpłacie depozytu skorzystać na jednym z najwyższych bonusów powitalnych na rynku. Przy rejestracji warto także pamiętać o naszych kodach promocyjnych, dzięki którym zyskasz dodatkowe fundusze na darmowe zakłady online.


Powrót