Promocyjny.pl background

Totolotek jaki jest kod promocyjny?

0 zł 25 zł freebet bez depozytu
1000 zł bonus powitalny
49 zł na mobile
+ 14% do wygranych

Zaktualizowano

promocyjny totolotek mobile
Ekskluzywna promocja totolotek

Kolejnym bukmacherem u którego możesz wykorzystać kod rejestracyjny jest Totolotek. Tutaj też kod promocyjny Totolotek aktywuje na koncie nowego gracza specjalny pakiet promocyjny. Nie przesadzimy jeśli powiemy, że te zakłady bukmacherskie traktują użytkowników rozpoczynających grę w serwisie jak vipów, ponieważ pakiet obejmuje dwa wysokie bonusy, które są wyższe od standardu aż o 25 zł, do tego wymogi związane z obrotem nie są wyśrubowane. Po tym jak wpiszesz w formularzu rejestracyjnym kod LEGALNI25 otrzymasz freebet w wysokości 25 zł (bez kodu 0 zł) oraz bonus od depozytu 1000 zł + 25 złotych na mobile. Oczywiście będziesz mógł również grać bez podatku, bo Totolotek to jeden z tych bukmacherów, którzy powiększają wygrane aż o 14%. 

Typ Bonusu Totolotek Bonus
Totolotek kod rejestracyjny: LEGALNI25
Za rejestrację: Freebet 0 » 25 PLN bez depozytu
Bonus od wpłaty: 100% do 1000 PLN » 1120 PLN
Bonus mobile: 100% do 49 PLN
Gram Grubo: +14% do wygranych zakładów
VIP Pakiet: Ekskluzywne oferty
Min. wpłata: 1 PLN

Gdzie wpisać kod promocyjny Totolotek ?

Założenie nowego konta nie powinno zająć wiele czasu, tym bardziej, że w Totolotku dostępna jest opcja tzw. konta tymczasowego, czyli możliwość szybkiej rejestracji, do której potrzebujesz jedynie podstawowych danych. Ten typ konta uprawnia do zawierania zakładów i skorzystania z powitalnej oferty bonusowej. Konto tymczasowe to bardzo komfortowa opcja, ale musisz pamiętać, że do wypłaty potrzebujesz mieć uzupełnione wszystkie niezbędne dane. Rejestracja na totolotku składa się z czterech kroków, a pole z kodem rejestracyjnym Totolotek pojawia się już w drugim. Dlatego zalecamy, żeby od razu uzupełnić to pole wpisując LEGALNI25. W następnej kolejności podaj wybraną przez siebie nazwę użytkownika oraz ustaw hasło, którym będziesz logował się do serwisu. W trzecim kroku wystarczy, że uzupełnisz pozostałe wymagane pola: imię, nazwisko, ulicę lub miejscowość, numer budynku i mieszkania, kod pocztowy, miasto, datę urodzenia oraz PESEL. Jeśli chcesz szybko postawić zakład to oczywiście zalecamy szybką rejestrację, ale aby korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu Totolotka należy spełnić pozostałe warunki, czyli będziesz musiał m.in. przygotować się na przesłanie skanu dowodu tożsamości, który pozwoli zweryfikować Twoje konto. Nie musisz obwiać się tego etapu, ponieważ bezpieczeństwo zapewnione jest między innymi dzięki licencji przyznawanej przez ministerstwo finansów. Ważną informacją będzie jednak dla Ciebie fakt, że freebet 25 zł otrzymasz dopiero po zweryfikowaniu konta, a do tego potrzebujesz pełnej rejestracji.

Jak uzyskać kod promocyjny Totolotek ?

kod promocyjny totolotek

Udostępniony przez nas kod LEGALNI25 wystarczy skopiować i wkleić w odpowiednie miejsce. Jesteśmy serwisem, który codziennie sprawdza i weryfikuje promocje związanie z funkcjonowaniem kodów promocyjnych, więc możemy zapewnić, że udostępiony przez nas kod bonusowy Totolotek jest w chwili obecnej najlepszą opcją rejestracji z najwyższymi korzyściami promocyjnymi. Oczywiście pozostali bukmacherzy na rynku również posiadają kody promocyjne, jednym z nich jest np. totalbet, u którego dostaniesz 500 zł na start + freebet.

Totolotek jak wypłacić bonus ?

Oczywiście w świecie zakładów wzajemnych online nie ma bonusu bez wymogów przygotowanych przez bukmachera. Akurat w przypadku Totolotka te nie wyglądają najgorzej. W przypadku freebetu 25 zł musisz postawić na wydarzenia z minimalnym kursem 2.00 i obrócić takim kuponem 3-krotnie. Dokładnie takie same zapisy obowiązują w przypadku bonusu od wpłaty do 1000 zł. Powinieneś zwrócić szczególną uwagę na czas w jakim należy spełnić opisane powyżej wymagania. Szczególnie mamy na myśli freebet, ponieważ masz 30 dni na wykorzystania tego prezentu. Dużo więcej czasu otrzymujesz na obracanie bonusem od wpłaty, ponieważ Totolotek postanowił przyznać na to użytkownikom aż 180 dni. Co dzieje się w momencie spełnienia kryteriów ? Środki automatycznie przenoszone są z konta bonusowego na Twoje konto bukmacherskie i stamtąd możesz je wypłacić. Wydanie wygranych następuje z rachunku bankowego Spółki na wskazany przy rejestracji rachunek bankowy. Ty jedynie musisz zgłosić dyspozycję wypłaty wygranej. Przelewy realizowane są w dni robocze o godzinie 12:00, co oznacza, że jeśli chcesz wypłacić tego samego dnia środki musisz złożyć dyspozycję przelewu do godziny 10:00, jeśli zrobisz to po tej godzinie środki zostaną przelane dopiero w następnym dniu roboczym. To ważna informacja i naszym zdaniem Totolotek musi jeszcze popracować nad tym obszarem serwisu, ponieważ np. pieniądze wypłacane w sobotę dotrą na Twoje konto dopiero w poniedziałek.

Co daje kod promocyjny ?

Rejestracja z kodem promocyjnym Totolotek upoważnia do wielu korzyści w ramach pakietu powitalnego. Stali użytkownicy serwisu cenią tego bukmachera przede wszystkim za akcję „Gram Grubo”, która dotyczy piątkowych meczów piłkarskich, europejskich pucharów oraz meczów reprezentacyjnych. Za jej sprawą gracz może zagrać o wyższe wygrane, ponieważ bonus związany jest z powiększaniem zwycięskich kuponów. Co więcej, aby być zapisanym do promocji Gram Grubo Puchary i Gram Grubo – Reprezentacja wystarczy postawić kupon za 20 zł. Totolotek organizuje też promocje tymczasowe, które wyróżniają się jakością nagród. Na przykład na początku 2019 roku dużą popularnością cieszyła się promocja Wszyscy na Bali, której główną nagrodą były właśnie pakiety wyjazdowe na Bali.