Promocyjny.pl background

Totalbet jaki jest kod promocyjny?

10 zł 25 zł freebet
100% do 5000zł bonus powitalny

Zaktualizowano

totalbet zakłady bukmacherskie
totalbet jaki jest kod promocyjny
Rejestracja nowego konta z bonusem w Totalbet

Bonus powitalny może być wyższy za sprawą użycia kodu promocyjnego Totalbet. Wystarczy, że podczas zakładania nowego konta wykorzystasz kod LEGALNIVIP, który pozwoli Ci dołączyć do świata Totalbet z najwyższymi bonusami. Po pierwsze na start otrzymasz freebet w wysokości 25 zł oraz bonus od pierwszego depozytu, za sprawą którego możesz dostać aż 5000 zł do wykorzystania na zakłady. To nie wszystkie atrakcje jakie przygotował bukmacher, którego twarzą jest popularny komentator Andrzej Twarowski. Totalbet lubi rozpieszczać swoich użytkowników różnymi promocjami, a niektóre z nich zyskały szeroką sympatię użytkowników. Ale przejdźmy do szczegółów.

Typ Bonusu STS Bonus
Totalbet Kod Promocyjny: LEGALNIVIP
Darmowy zakład: 25 PLN freebet na start
Bonus od wpłaty: 100% do 5000 PLN
TOTALbonus: 30% do wygranej
Cashout: Wcześniejsza wypłata wygranych
Minimalna wpłata: 1 PLN

Gdzie wpisać kod promocyjny Totalbet ?

Strona bukmachera jest bardzo czytelna i założenie konta nie powinno przysparzać Ci problemów. Zaraz po przejściu na główną witrynę Totalbet powinieneś zauważyć przycisk „załóż konto”, który umieszczony jest w prawym górnym rogu ekranu. Po kliknięciu wysunie Ci się nieskomplikowany formularz rejestracyjny, którego wypełnienie nie powinno zająć Ci dużo czasu. Na tym etapie należy wypełnić jedynie dwie kolumny: dane osobowe i dane konta. W przypadku tych pierwszych uzupełnij wymagane pola o swoje imię, nazwisko, narodowość, PESEL oraz datę urodzenia. Natomiast drugie pole wymaga podania nazwy użytkownika, e-mailu, hasła, pytania zabezpieczającego oraz co w przypadku wyższej promocji powitalnej najbardziej istotne, kodu promocyjnego Totalbet. Aby uruchomić pakiet promocyjny 100% do 5000 zł + 25 zł freebet wystarczy, że wpiszesz LEGALNIVIP. Następną czynnością niezbędną do założenia konta jest wyrażenie zgody dotyczącej przetwarzania danych osobowych, zaakceptowania regulaminu strony, i oświadczenia o ukończeniu 18 roku życia. Jeśli chcesz być pewny, że Twoje konto zostało zapisane do specjalnej promocji to zalecamy przejście do serwisu Totalbet poprzez specjalny link promocyjny, który umieszczony jest poniżej. Po kliknięciu zostaniesz przeniesiony na specjalną stronę totalbet.pl poświęconą promocji LEGALNIVIP. 

Jak uzyskać kod promocyjny Totalbet ?

freebet totalbet
Bonus bez depozytu za rejestrację z kodem

Jesteśmy specjalistyczna stroną sprawdzającą poprawność najwyższych kodów promocyjnych. Nasz zespół stale monitoruje promocje pojawiające się na stronach zakładów wzajemnych i aktualizuje w przypadku zmian lub pojawienia się całkowicie nowych ofert bonusowych. Kod promocyjny LEGALNIVIP to najlepszy wybór na rozpoczęcie przygody z zakładami bukmacherskimi Totalbet. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest aktywacja specjalnego bonusu powitalnego, który jest całkowicie darmowy. Wystarczy, że postąpisz zgodnie w instrukcjami, które zamieściliśmy w poprzednim akapicie i będziesz mógł wykorzystać freebet 25 zł oraz promocję 100% do 5000 zł. Totalbet to stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku, jeśli szukasz właśnie tego typu bukmacherów to warto sprawdzić ofertę kod promocyjny BETFAN, od którego możesz wyciągnąć do 3000 zł.

Totalbet jak wypłacić bonus ?

Po spełnieniu wytycznych zawartych w regulaminie bukmachera będziesz miał możliwość skorzystania z pieniędzy przyznanych przez zakłady bukmacherskie. W fortunie jedyną dostępną opcją wypłaty jest przelew bankowy na numer konta podany podczas rejestracji. Nie możesz zapominać o tym, że masz dwa przedziały czasowe.

Co daje kod promocyjny ?

Za sprawą kodu promocyjnego dołączysz do świata Totalbet ze specjalnym pakietem, a dodatkowo otrzymasz możliwość gry we wszystkich sekcjach tego bukmachera. Totalbet znany jest przede wszystkim za sprawą wyjątkowo atrakcyjnej kasomanii, w której główną nagrodą jest mercedes. Oprócz tego użytkownicy grają o naprawdę pokaźną gotówkę, a wszystko to masz szansę otrzymać od bukmachera stawiając zakłady. Jesteśmy przekonani, że typerzy rejestrujący konto w Totalbet będą często wracać na stronę, a to dlatego że znajdziesz tu jedne z najbardziej atrakcyjnych kursów bukmacherskich na rynku. Kolejną opcją – bardzo poszukiwaną na rynku – dostępną w tym serwisie jest opcja cash-out, czyli wcześniejszego rozliczenia zakładu. Jednym słowem jeśli Twój kupon przez zakończeniem meczu jest wygrany, a przebieg spotkania wskazuje na to, że za chwilę mógłbyś stracić pieniądze to w Totalbet możesz zamknąć kupon i wypłacić część gotówki. Oczywiście otrzymane w ten sposób środki są nieco uszczuplone w stosunku do pierwotnego kursu, ale masz pewność wygranej. Opcja cash-out najlepiej sprawdza się podczas stawiania zakładów wielokrotnych. Wyobraź sobie, że weszły Ci wszystkie mecze i czekasz na ostatni co do którego masz wątpliwości. Właśnie wówczas możesz skorzystać z wcześniejszej wypłaty. Kwotę przelewu zawsze proponuje bukmacher.

Jak otrzymać bukmacherskie bonusy lojalnościowe ?

Są tylko dwa sposoby na otrzymanie specjalnych warunków bonusowych. Pierwszym jest oczywiście skorzystanie z kodów promocyjnych oferowanych na takich stronach jak nasza, a drugi to regularna gra u bukmachera. Dlaczego teraz jest najbardziej odpowiedni moment na założenie konta ? Naszym zdaniem – w związku z tym, że legalni bukmacherzy funkcjonują w Polsce dopiero o 2017 roku – to trwa zawzięta rywalizacja o przyciągnięcie jak największej liczby nowych użytkowników na swoje strony. Oferta bonusowa uruchamiana za sprawą kodów bonusowych nigdy nie była tak wysoka jak w tym momencie.