Promocyjny.pl background

STS jaki jest kod promocyjny?

0 zł 35 zł zakład bez ryzyka
25 zł freebet
bonus na start 1200 zł

Zaktualizowano

sts zakłady bukmacherskie
sts jaki jest kod promocyjny?
Rejestracja nowego konta w STS

STS od kilku lat jest zdecydowanym liderem polskiego rynku bukmacherskiego. Taka sytuacja spowodowana jest wieloma czynnikami, ale na pewno jednym z nich jest pakiet powitalny. Osoby chcące założyć konto mogą skorzystać z dwóch opcji rejestracji. Pierwsza to standardowa rejestracja, natomiast druga to rejestracja z wypełnieniem pola z kodem promocyjnym STS. Obie są bezpłatne, ale różnią się od siebie wysokością przyznanego bonusu na start. W pierwszej opcji użytkownik otrzyma 25 zł freebet + 1200 zł od sumy depozytów, natomiast założenie konta z kodem bonusowym STS skutkuje przypisaniem do konta gracza aż trzech bonusów: 35 złotych za zakład bez ryzyka, 25 zł freebetu i 1200 zł od pierwszej wpłaty.

Typ Bonusu STS Bonus
STS Kod Promocyjny: STSVIP
Bonus bez depozytu: 25 PLN freebet za rejestrację
Zakład bez ryzyka: 35 PLN zwrot stawki
Bonus od wpłaty: 100% do 1200 PLN
Zakład bez ryzyka: 30 PLN na sporty wirtualne
Cashout: Rozstrzygnij kupon wcześniej
Min. wpłata: 1 PLN

Gdzie wpisać kod promocyjny STS ?

STS jest jednym z tych bukmacherów, który zdecydowali się wprowadzić prosty formularz kontaktowy. Składa się on jedynie z dwóch pól rejestracyjnych do wypełnienia. Na pierwszej stronie wystarczy, ze podasz adres e-mail, hasło którym będziesz logował się do serwisu oraz numer telefonu, ostatnie pole – jeśli przeszedłeś do strony bukmachera przez nasz link powinno być uzupełnione automatycznie przez komputer (kod promocyjny STSVIP). Jeśli jednak z jakiegoś powodu pozostaje ono puste koniecznie je uzupełnij. Od razu jednak zaznaczymy, że najlepszym sposobem rejestracji jest właśnie przejście do strony sts przez naszą stronę. Związane jest to z tym, że oprócz kodu promocyjnego otrzymaliśmy od tego bukmachera specjalny link promocyjny, który w razie awarii systemu może zapamiętać użytkownika jako specjalnego gracza zakładów bukmacherskich i dzięki temu masz pewność, że 

Jak uzyskać kod promocyjny STS ?

Na polskim rynku jest jedynie kilka działających kodów promocyjnych STS. Można je wykorzystać kopiując z wybranej strony i wklejając do formularza rejestracyjnego bukmachera. Wysokość i rodzaj promocji zależy od czasu w jakim pojawia się akcja promocyjna. Przy okazji musisz pamiętać o tym, że nie wszystkie akcje promocyjne uruchamiane są za sprawą kodów bonusowych. Ważną rolę pełnią też linki bonusowe przygotowywane przez STS. Za sprawą stałej obserwacji rynku zakładów wzajemnych w Polsce na naszej stornie umieszczamy tylko aktywne i najwyższe dodatkowe promocje. Jeśli posiadasz już kont w STS to możesz spróbować gry u drugiego najbardziej popularnego bukmachera. Założenie nowego konta z kodem promocyjnym FORTUNA daje Ci 20 zł bez depozytu, freebet 130 zł oraz bonus od depozytu do 1200 zł.

bonus freebet w sts
bonus freebet w sts

STS jak wypłacić bonus ?

W STS aby wypłacić środki bonusowe należy spełnić warunki, które bukmacher przygotował dla poszczególnych promocji, a te zazwyczaj nie są wygórowane jak w przypadku pozostałych bukmacherów. Katowicka spółka przewidziała, że użytkownicy, którzy wykorzystają kod promocyjny STSVIP chcąc przelać przyznany prezent na swoje konto muszą obrócić nim 3 krotnie po minimalnym kursie 1.85. Jak to wygląda na tle pozostałych legalnych polskich bukmacherów ? Naszym zdaniem całkiem nieźle biorąc pod uwagę fakt, że warunki STSów od kilku lat nie ulegają zmianie, więc użytkownicy nie są zaskakiwani w przypadku pojawienia się nowych ofert. Poza tym należy odnotować fakt, że 3-krotny obrót jest zazwyczaj stosowany często w regulaminach w zachodnich zakładach bukmacherskich. Po spełnieniu tych niezbyt wygórowanych warunków możesz bez problemów wypłacić środki zgromadzone na koncie depozytowym (środki z konta bonusowego są automatycznie przenoszone na konto depozytowe po spełnieniu opisanych powyżej warunków). Wypłata w STS jest bezpłatna, a dzięki specjalnemu programowi STS Pay w  obecnemu w 12 największych bankach w Polsce wypłaty księgowane są na koncie już po 15 minutach od polecenia wypłaty. Usługa dostępna jest 7 dni w tygodniu w godzinach od 10:00 do 24:00

Co daje kod promocyjny ?

Za sprawą kodu bonusowego użytkownik może rozpocząć przygodę z zakładami na warunkach specjalnych. Kod STSVIP to pakiet jakiego nie otrzymasz rejestrując konto na standardowych warunkach. Dzieje się tak dlatego, że zakłady bukmacherskie chcą do swojej strony przyciągnąć graczy, którzy zwracają uwagę na jakość oferowanych usług. Jesteś traktowany na wejściu na specjalnych warunkach, ale zazwyczaj tacy gracze potrafią zwrócić bukmacherowi uwagę na błędy na stronie, a to powoduje, że serwis stale rozwija się i jakością przyciąga kolejnych użytkowników. 

Jak otrzymać bukmacherskie bonusy lojalnościowe ?

Jeśli założyłeś lub jesteś w trakcje zakładania konta to pewnie zacząłeś się zastanawiać czy warto grać dłużej u wybranego bukmachera, czyli czy można otrzymać bonusy lojalnościowe. Przede wszystkim legalni polscy bukmacherzy starają się docenić graczy, którzy są regularni w obstawianiu. Oprócz wykorzystania kodu promocyjnego STS warto również zapisać się do newslettera. Zazwyczaj jest tak, że dział marketingowy o niektórych specjalnych akcjach promocyjnych informuje właśnie poprzez skrzynkę e-mail. Kolejnym źródłem informacji jest oczywiście strona główna i zakładka bonusy. W ramach ciekawostki możemy powiedzieć, że samego kodu promocyjnego STSVIP nie da się znaleźć na stronie tego bukmachera, a jest to ważna informacja, ponieważ założyć nowe konto można tylko jeden raz, więc jest to jedyna okazja, żeby wykorzystać kod i dołączyć do graczy VIP. Nie tylko STS przygotowało specjalną promocję na start dla użytkowników, sprawdź co otrzymasz u bukmachera forBET z kodem promocyjnym.