Skąd wziąć kody promocyjne na zakłady bukmacherskie?

Zaktualizowano

Kody promocyjne to środki marketingowe stosowane przez najróżniejsze firmy z różnych branż, w celu przyciągnięcia jak największej liczby klientów. Nie oznacza to jednak, że sam klient nie będzie w stanie na nich skorzystać. Jest wręcz przeciwnie – klienci danych sklepów czy innych form działalności są w stanie dzięki nim zyskać szereg dodatkowych korzyści, na czele z rabatami czy darmową wysyłką. Jest to więc narzędzie, które przynosi zyski nie tylko firmom, ale i osobom korzystającym z ich usług.

Kody bonusowe i kody promocyjne akceptują również legalni polscy bukmacherzy. Praktycznie każdy z nich udostępnia specjalny voucher, który należy podać podczas rejestracji konta. Zadajesz sobie zapewne pytanie skąd wziąć kody promocyjne do bukmacherów? Okazuje się, że nie musisz daleko szukać – kody dostępne są w naszym serwisie, do tego absolutnie za darmo i bez żadnych dodatkowych zobowiązań!

Co mogę zyskać dzięki kodom promocyjnym na zakłady bukmacherskie?

Poniżej wymieniliśmy kilka form promocji, do których uprawniają kody promocyjne z naszej strony:

Zwiększenie wartości bonusu od depozytu

Najbardziej klasyczną formę bonusu można bardzo często zwiększyć z pomocą różnego rodzaju voucherów. Opcja ta dostępna jest m. in. u bukmacherów Fortuna i Betclic, a za sprawą kodów można zwiększy wartość jednego z ich bonusów od pierwszej wpłaty. Niestety, na ogół tego typu bonusy okupione są wysokimi wymaganiami obrotowymi.

Zakłady bez ryzyka

Niektórzy bukmacherzy stosują zakład bez ryzyka jako swoją podstawową ofertę bonusową. Inni, tacy jak forBET czy STS, udostępniają tę opcję dopiero po podaniu kodu promocyjnego podczas rejestracji. W ramach tej promocji możemy postawić zakład, a jeśli okaże się nietrafiony, to postawione przez nas środki wrócą na nasze konto w formie bonusu. Co ważne, zakłady bez ryzyka mają na ogół znacznie niższe wymagania obrotowe niż klasyczny bonus od depozytu.

Freebet

Opcja podobna do darmowego zakładu bez ryzyka, z tą różnicą, że otrzymujemy środki, które od razu możemy wykorzystać na wysłanie kuponu, bez konieczności korzystania z naszych własnych pieniędzy. Freebety na ogół nie mają wygórowanych wymagań obrotowych. Po podaniu kodu otrzymamy je m. in. w PZBUK czy forBET

Bonus bez depozytu

Kolejna bardzo korzystna forma zakładu, która pozwala nam na sprawdzenie możliwości bukmachera przed wpłaceniem depozytu. Na ogół, żeby go uzyskać wystarczy dokonać pełnej rejestracji, na którą składa się podanie naszego numeru konta oraz przesłanie zdjęcia dowodu tożsamości. Bonusy bez depozytu z naszym kodem promocyjnym oferują tacy bukmacherzy jak LVBET, Totolotek i TOTALbet.

Punkty do programu lojalnościowego

W ramach promocji tego typu, klienci bukmachera, którzy podadzą voucher zdobędą dodatkowe punkty do programu lojalnościowego, które następnie można wymienić m. in. na bonusy czy atrakcyjne nagrody rzeczowe. Swego czasu tego typu promocje oferowali Fortuna i PZBUK.

Który bukmacher ma najlepsze kody promocyjne?

Trudno jednoznacznie wskazać bukmachera oferującego najlepszy bonus za kody promocyjne, ponieważ ich ocena podlega wielu czynnikom, jednak z pewnością jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert posiada forBET, u którego dodatkowo zyskać można freebet oraz darmowy zakład bez ryzyka na start o wysokiej wartości. Poza tym, będziesz mógł skorzysatc na jednym z najwyższych bonusów powitalnych na rynku, dostępnego od aż trzech pierwszych depozytów. Nie zwlekaj – załóż konto w forBET z naszymi kodami bonusowymi i zacznij zarabiać na zakładach bukmacherskich online!


Powrót