Promocyjny.pl background

PZBuk jaki jest kod bonusowy?

100 zł freebet
+
500 zł na start + cashout

Zaktualizowano

pzbuk zakłady bukmacherskie
pzbuk jaki jest kod bonusowy
Rejestracja nowego konta u bukmachera PZBUK

Wiele osób składani się ku grze w zakładach bukmacherskich PZBUK właśnie za sprawą atraktycjnej oferty jaką nowi użytkownicy uzyskują po wpisaniu kodu promocyjnego PZBUK podczas rejestracji. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że ten bukmacher nie przyznaje takich bonusów jak konkurencja, ale to tylko pozory. Naszym zdaniem kod rejestracyjny u tego bukmachera jest jedną z najciekawszych propozycji na rodzimym rynku bukmacherskim. Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszesz w odpowiednim polu kod EKSTRAVIP i dzięki temu dołączysz do użytkowników mających dostęp do specjalnego pakietu z wyższymi promocjami na rozpoczęcie gry. Zacznijmy od flagowej promocji zamień 200 złotych na 500 zł na start. Za samą rejestrację, bez depozytu otrzymasz 25 punktów gracza. Oczywiście pakiet uprawnia Cię również do korzystania z kombodoładowania, które powiększa wygrane o 15%. Oprócz tego PZBUK nie zapomina o stałych graczach, więc punkty gracza będziesz mógł zamieniać na zakłady, a także korzystać z akcji promocyjnych dotyczących bonusów od depozytu.

Typ Bonusu PZBUK Bonus
PZBUK Kod Bonusowy: EKSTRAVIP
Za rejestrację: 600 pkt. gracza bez depozytu
Bonus od wpłaty: 150% bonusu – 500 PLN
Bonus: 100 zł (60 000 pkt. gracza)
Kombodoładowanie: +15% do wygranych zakładów
Sklep gracza: Punkty za grę, wymienne na darmowe zakłady
Hit Dnia: Podwyższane kursy
Min. wpłata: 1 PLN
kod promocyjny pzbuk
strona główna pzbuk

Gdzie wpisać kod promocyjny PZBUK ?

główna promocja pzbuk
główna promocja pzbuk

Miejsce na wpisanie kodu bonusowego PZBUK znajduje się na drugiej stronie formularza rejestracyjnego. To tam należy wkleić EKSTRAVIP, żeby dołączyć do bukmachera na specjalnych zasadach. Aby ułatwić cały proces przeprowadzimy Cię przez rejestrację krok po kroku. Najpierw musisz wejść na strone pzbuk.pl. Najszybciej możesz to zrobić przez naszą stronę. Wystarczy, że klikniesz w znajdujący się poniżej przycisk, który bezpośrednio zaprowadzi Cię do bukmachera. Znajdując się w serwisie tego bukmachera na pewno rzuci Ci się w oczy zielony przycisk „zarejestruj się”, umieszczony w dolnej części ekranu. W pierwszym kroku należy podać nazwę użytkownika, która będziesz chciał się posługiwać w serwisie, następnie adres email oraz hasło, którym będziesz logował się na swoje konto bukmacherskie. W dalszej części powinieneś uzupełnić formularz o następujące dane: imię, nazwisko, numer dowodu tożsamości, kod pocztowy, miasto, numer telefonu, data urodzenia, pesel. Na końcu drugiego kroku znajduje się najistotniejszy punkt dotyczący właśnie kodu promocyjnego. Wpisz lub wklej kod EKSTRAVIP, żeby uruchomić promocję. Następnie zaznacz zgody na przetwarzanie danych osobowych celem rejestracji konta oraz oświadczenie, że zapoznałeś się z regulaminem. Dopiero po wykonaniu tych czynności możesz przejść dalej klikając zielony przycisk „kontynuuj”. Ostatni etap rejestracji dotyczy odpowiedzialnej gry. Bukmacher wymaga, żebyś ustawił miesięczny i dzienny limit czasy oraz limit obrotu. Teraz wystarczy, że klikniesz „utwórz konto” i dzięki temu staniesz się graczem pzbuk uprawnionym do odbioru wyższego bonusu powitalnego.

Jak uzyskać kod promocyjny PZBUK ?

Śledzimy nowości na polskim rynku bukmacherskim online i dzięki temu opisujemy kody promocyjne do bukmacherów. Kod bonusowy PZBUK jest akcją promocyjną dla osób, które dopiero chcą założyć konto u tego bukmachera. EKSTRAVIP to najlepsza opcja rozpoczęcia gry, ponieważ jest wyższa od standardowej dostępnej na stronie zakładów wzajemnych. Żeby uzyskać kod promocyjny nie musisz wnosić żadnych opłat i brać udziału w konkursie. Wystarczy, że skopiujesz lub przepiszesz kod EKSTRAVIP i wpiszesz go w odpowiednim miejscu w formularzu rejestracyjnym, a promocja zostanie uruchomiona na Twoim koncie. Wszystkie aktywne promocje znajdują wymieniamy na stronie głównej. Spośród obecnych na polskich rynku bukmacherów należy docenić promocję z kodem bonusowym forBET, w ramach której otrzymasz aż trzy bonusy: bez depozytu, mistrzowski start i freebet.

PZBUK jak wypłacić bonus ?

Po spełnieniu wytycznych zawartych w regulaminie bukmachera będziesz miał możliwość skorzystania z pieniędzy przyznanych przez zakłady bukmacherskie. W PZBuk jedyną dostępną opcją wypłaty jest przelew bankowy na numer konta podany podczas rejestracji. Nie możesz zapominać o tym, że masz dwa przedziały czasowe, w których możesz dokonać wypłaty. Kolejną rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę są warunki obrotu. W przypadku PZBuk są one stosunkowo wymagające. Należy postawić wysokość czterokrotności sumy wpłaty oraz bonusu na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0. Pamiętaj także, że minimalna kwota uprawniająca do bonusu to 100 zł.

Co daje kod promocyjny ?

PZBuk był jednym z najbardziej wyczekiwanych debiutów na rynku bukmacherskim w 2018 roku. To wiele mówi o tym jak w przyszłych latach może rozwinąć się ten bukmacher i może dlatego warto zbierać już punkty lojalnościowe w sklepie gracza. Kod promocyjny oprócz oferty startowej daje Ci również możliwość do skorzystania z takich funkcjonalności na stronie jak np. cash-out. Opcja, które stosunkowo niedawno pojawiła się na stronach polskich legalnych bukmacherów online jest jedną z najbardziej korzystynych z punktu widzenia gracza. Wykorzystując cash-out masz możliwość rozliczenia zakładu przed końcem meczu lub jeśli grasz kupon wielozdarzeniowy to przez końcem wybranego spotkania. Dzięki temu masz zagwarantowaną wygraną – co prawda mniejszą, ale otrzymujesz opcję manewru, której tak często brakuje – jeśli często grasz w zakładach to wiesz jak boli jak na kuponie nie wejdzie jedno wydarzenie.