Promocyjny.pl background

Noblebet jaki jest kod bonusowy?

Bonus od trzech pierwszych depozytów do 1650 zł

Zaktualizowano

serwis bukmacherski ewinner
Noblebet aplikacja bukmacherska

Zakłady wzajemne funkcjonują na polskich rynku od września 2019 roku i trzeba przyznać, że cały władze spółki wybrały jasną strategię do jakiego gracza chcą skierować swoją ofertę. Jak sami podkreślają ich serwis ma być elitarny, nowoczesny, bezpieczny dla gracza, a przede wszystkim ma zapewnić obsługę na najwyższym poziomie dodatkowo przygotowując ofertę dla najbardziej wymagającej klienteli. Gracze mają poczuć się ekskluzywnie, a z pewnością pomoże w tym kod promocyjny Noblebet za sprawą którego uruchomisz ekskluzywny pakiet powitalny typu Premium o wartości 1650 złotych. Dzięki temu pierwsze trzy Twoje wpłaty zostaną zaliczone jako promocyjne i automatycznie zostanie dopisany do nich bonus.

Typ Bonusu NobleBET Bonus
NobleBET kod promocyjny WKRÓTCE
Bonus od pierwszego depozytu 100% do 800 zł
Bonus za drugi depozyt 50% do 800 zł
Na sporty wirtualne 50 zł
Min. wpłata: 10 PLN

Gdzie wpisać kod promocyjny NobleBET ?

Kod promocyjny Noblebet znajduje się na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego. Odpowiednia zakładkę możesz otworzyć na dwa sposoby. Pierwszy to bezpośrednio wpisując do wyszukiwarki adres noblebet.pl, a następnie musisz kliknąć w zielony przycisk „zarejestruj się” znajdujący się w prawej górnej części ekranu. Drugim sposobem jest kliknięcie w przycisk „odkry kod” znajdujący się w górnej części naszej strony. Po tej czynności zostanie aktywowane pole „odbierze bonus” po kliknięciu w które zostaniesz przeniesiony na strone bukmachera. Formularz rejestracyjny składa się z trzech kroków. W pierwszym należy podać swoje podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, narodowość (automatycznie wybrana jest polska) oraz numer PESEL. Po tym jak to zrobisz zostanie aktywowane pole „idź dalej”, w które musisz kliknąć. Druga część formularza to tzw. szybka rejestracja, w której uzupełniasz pole o adres e-mail, wybraną przez siebie nazwę użytkownika, hasło, telefon kontaktowy, oraz najważniejsze z punktu widzenia promocji pole kod bonusowy noblebet. Kolejnym Twoim zadaniem jest zaznaczenie wymaganych pól z oświadczeniami, że ukończyłeś 18 lat, poznałeś się z regulaminem i polityką prywatności oraz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Oczywiście musisz jeszcze potwierdzić, że podane przez Ciebie dane są prawdziwe. W tym momencie masz dwie możliwości związane z rejestracją konta. Możesz kliknąć w zielony przycisk „zakończenie rejestracji” i korzystać z serwisu, ale bez możliwości wypłaty środków. Jeśli chcesz mieć możliwość wypłacania wygranych musisz przejść przez pełny proces rejestracji konta i w tym celu kliknij „pełna rejestracja”. Na trzeciej stronie należy podać adres korespondencyjny, miasto, kod pocztowy, kraj, numer dokumentu tożsamości oraz typ (dowód osobisty lub paszport), skan lub zdjęcie przedniej i tylnej strony wybranego przez Ciebie dokumentu oraz numer konta bankowego, na który wypłacane będą wygrane. Na koniec musisz potwierdzić, że podane przez Ciebie konto bankowe należy do Ciebie. Następnie kliknij przycisk zakończ rejestrację i jeśli wszystkie pola wypełniłeś prawidłowo to dołączyłeś tym samym do ekskluzywnego grona użytkowników Noblebet.

NobleBET nowy polski bukmacher
Nowy legalny bukmacher – NobleBET

Jak uzyskać kod promocyjny NobleBET ?

Kody bonusowe zamieszczana są na specjalnych portalach, które zajmują się wyszukiwaniem tego typu promocji. Nasz serwis jest jednym z nich. Monitorujemy na bieżąco rynek bukmacherski w Polsce i sprawdzamy, który kod daje graczom możliwość rozpoczęcia gry z najwyższym doładowaniem na start. Kod bonusowy noblebet

NobleBET jak wypłacić bonus ?

Tak jak w każdych zakładach bukmacherskich online tak też w NobleBet, aby wypłacić bonus musisz spełnić warunki postawione przed bukmachera. W przypadku NobleBet zakwalifikowany będziesz do odbioru bonusu jeśli wpłacisz minimalnie 10 zł, przygotujesz i postawisz zakład kombi z minimalnie dwoma zdarzeniami z kursem łącznym minimum 3,00 i najniższy kurs na każdą sekcję może wynieść 1,30.

Co daje kod promocyjny noblebet ?

Dzięki kodowy bonusowemu NobleBet możesz uzyskać aż 1650 zł więcej na start. Oczywiście podana suma jest sumą maksymalną, ale nie zmienia to faktu, że to bardzo atrakcyjny bonus tym bardziej, że wliczany jest od pierwszych trzech depozytów. Za pierwsze doładowanie swojego konta możesz otrzymać 800 zł, żeby tak się stało musisz taką samą sumę przelać na konto bukmacherskie, ponieważ w tym przypadku obowiązuje promocja 100% do 800 zł, przy drugim doładowaniu kwota maksymalnego bonusu nie zmienia się i wynosi 800 zł, ale już będzie to 50% Twojego wkładu, trzeci depozyt przypisuje Cię do promocji bonus bez ryzyka i wpłacając 50 zł tyle samo otrzymasz od NobleBet na sporty wirtualne.