Na czym polega promocja Turniej Europejskie Puchary w LVBET?

Zaktualizowano

LVBET wystawił dla swoich klientów nową promocję o nazwie Turniej Europejskie Puchary. W ramach tej promocji klienci tego bukmachera mają za zadanie zbieranie punktów do rankingu za obstawianie spotkań Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Zwycięzca całego konkursu może liczyć na 5000 PLN, a do wygrania jest także po 1000 PLN po każdej kolejce. Dowiedzmy się co należy zrobić, by wziąć udział w tej promocji.

Czym jest Liga Mistrzów?

Liga Mistrzów to najbardziej prestiżowe rozgrywki piłkarskie na Starym Kontynencie. Jak sama nazwa wskazuje biorą w nich udział mistrzowie krajów oraz inne czołowe zespoły z topowych lig europejskich. Liga Mistrzów nazywana jest także piłkarskim Eldorado ze względu na ogromne pieniądze na jakie mogą liczyć jej uczestnicy, począwszy od fazy grupowej. Niestety, polskie drużyny bardzo rzadko biorą w niej udział – od sezonu 1992/1993 awans do fazy grupowej uzyskały one zaledwie trzykrotnie, dwa razy za sprawą Legii Warszawa, a jeden raz Widzewa Łódź. Najbardziej utytułowanym klubem w historii tych rozgrywek jest z kolei Real Madryt, który triumfował w nich aż siedem razy. Liderem wśród najlepszych strzelców jest z kolei Cristiano Ronaldo. Zwycięzcą LM w sezonie 2018/2019 był Liverpool FC.

Czym jest Liga Europy?

Liga Europy to młodsza i uboższa siostra piłkarskiej Ligi Mistrzów. Po raz pierwszy rozgrywki te zostały rozegrane w 2009 roku jako następca Pucharu UEFA. Biorą w nich udział zespoły, które zajęły w swoich rodzimych ligach niższe miejsca, a także drużyny, które odpadły w fazie eliminacjach do Ligi Mistrzów lub zajęły trzecie miejsce w fazie grupowej tych rozgrywek. Najbardziej utytułowanymi klubami Ligi Europy są Sevilla FC i Atletico Madryt, które triumfowały w nich po 3 razy. Poza nimi LE wygrywały jeszcze drużyny Chelsea FC (2 razy), Manchester United i FC Porto. Finał tych rozgrywek w sezonie 2019/2020 zostanie rozegrany na Stadionie Energi w Gdańsku. Tytułu z poprzedniego sezonu broni londyńska Chelsea.

Jak wziąć udział w promocji Turniej Europejskie Puchary w LVBET?

Promocja Turniej Europejskie Puchary w LVBET obejmuje mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy, począwszy od 1. aż do zakończenia 6. kolejki obydwu rozgrywek. W ramach tego konkursu gracze zbierają punkty do rankingu, które obliczane są za pomocą następujących działań:

kurs x stawka x ilość sekcji dla zakładów wygranych

stawka x ilość sekcji dla zakładów przegranych

Zakłady konkursowe muszą zostać postawione za co najmniej 10 PLN na zakłady kombinacyjne oraz pojedyncze o kursie nie mniejszym niż 1,50. Należy pamiętać, że na kuponie konkursowym mogą znaleźć się wyłącznie zakłady na mecze z europejskich pucharów. Nagrody przyznawane są za każdą kolejkę obydwu rozgrywek, a za wygranie każdej z nich można zdobyć od 50 do 1000 PLN. Za zdobycie największej liczby punktów na przestrzeni 6 kolejek można otrzymać nagrody o wartości od 200 do 5000 PLN.

Jak zdobyć maksymalny bonus powitalny w LVBET?

Poza licznymi promocjami i konkursami terminowymi, LVBET oferuje również bonus powitalny dla wszystkich swoich nowych klientów. Jeśli chcesz go zdobyć, wystarczy, że zarejestrujesz konto u tego buka. Warto pamiętać, że możesz liczyć na jeszcze więcej korzyści, jeśli przy okazji rejestracji wpiszesz w odpowiednim polu kod promocyjny z naszego serwisu. Dzięki temu zostaniesz uprawniony do bonusu bez depozytu!


Powrót