Promocyjny.pl background

Milenium jaki jest kod promocyjny?

0 zł 30 zł freebet
150 zł zakład bez ryzyka
1500 zł bonus od wpłaty
1500 zł cashback

Zaktualizowano

milenium zakłady bukmacherskie
Milenium jaki jest kod promocyjny
Rejestracja konta w Milenium

Czy wiesz, że Milenium to jedne z najdłużej funkcjonujących na rynku polskich zakładów bukmacherskich ? Może to jest dobry powód, żeby rozpocząć grę u tego bukmachera wykorzystując specjalny kod promocyjny Milenium, który powoduje, że zaczniesz grę w najwyższym bonusem. Co ciekawe wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że w tych zakładach bukmacherskich można zarejestrować konto z wykorzystaniem kodu promocyjnego, więc masz szansę na wejście do świata Milenium na specjalnych zasadach, o których istnieniu nie wie większość użytkowników. A w ramach pakiety promocyjnego całkowicie za darmo otrzymasz: zakład bez ryzyka w wysokości 150 zł, freebet 30 zł oraz bonus od wpłaty 100% do 1500 zł, a to nie wszystko bo dochodzi jeszcze bonus 1500 zł cashback. Pora więc podzielić się tajemnicą o możliwości odblokowania tego pakietu.

Typ Bonusu Milenium Bonus
Milenium Kod Promocyjny: Sprawdź Kod
Darmowy zakład: Freebet 30 PLN
Bonus na start: 100% do 1500 PLN
cashback: 1500 PLN
zakład bez ryzyka: 150 PLN
Happy Hour: + 14% zwiększone wygrane
Min. wpłata: 1 PLN
kod bonusowy Milenium

Gdzie wpisać kod promocyjny Milenium ?

Zacznijmy od tego, że w standardowym formularzu rejestracyjnym nie znajdziesz kodu promocyjnego. Zakłady bukmacherskie Milenium zdecydowały się na ciekawy ruch, który nie jest stosowany u pozostałych bukmacherów. Kod promocyjny Milenium znajduje się jedynie w specjalnych linkach promocyjnych i dopiero po przejściu przez nie na stronę rejestracyjną pojawia się pole z kodem bonusowym. Przeprowadzimy Cię dokładnie przez proces rejestracji z wyższym bonusem. Pierwszym działaniem, które musisz podjąć jeśli chcesz odebrać pakiet promocyjny jest kliknięcie w znajdujący się poniżej przycisk. On przeniesie Cię na wspomnianą promocyjną stronę Milenium. Zwróć uwagę na to, że już na samym starcie widnieje pole kod promocyjny. Dodatkowo jeśli wszystko zadziałało prawidłowo to pole powinno być uzupełnione o kod LEGALNI30. Teraz jedyną rzeczą, którą powinieneś zrobić jest wybranie nazwy użytkownika, ustawienie hasła oraz podanie adresu e-mail. W drugim kroku zostaniesz poproszony o wypełnienie pól związanych z danymi osobowymi: imię, nazwisko, ulica i numer domu, kod pocztowy, miejscowość oraz numer konta bankowego. Ten ostatni wymagany jest na wszystkich stronach legalnych polskich bukmacherów online. Dzięki temu zakłady wzajemne mogą wysyłać  Tobie środki, które zlecisz do wypłaty. Ostatni etap ma na celu potwierdzenie, że jesteś osobą pełnoletnią, stąd wymagane jest podanie numeru PESEL, daty urodzin oraz załączenie dowodu tożsamości i podania jego numeru. To również standardowa procedura wymagana przez ministerstwo finansów, które przyznaje licencje na zakłady wzajemne online.

Jak uzyskać kod promocyjny Milenium ?

Tak jak wspomnieliśmy Milenium jest jedynym bukmacherem, który stosuje rozwiązanie z udostępnieniem kodu promocyjnego jedynie poprzez linki promocyjne. To jedyny skuteczny sposób utworzenia nowego konta gracza na wyższych od standardowych bonusów. Dodatkowo zaznaczymy, że w tej chwili na rynku kodów promocyjnych nie ma wyższej promocji, więc przejście przez zamieszczony przez nas link aktywuje zdecydowanie najwyższy pakiet powitalny. Pozostałe zakłady wzajemne online stosują pole z promocją podczas rejestracji, więc np. możesz zarejestrować nowe konto gracza z wykorzystaniem kodu promocyjnego Totolotek, który daje nowym graczom aż o 125 zł więcej niż w standardzie.

Milenium jak wypłacić bonus ?

Po spełnieniu wytycznych zawartych w regulaminie bukmachera będziesz miał możliwość skorzystania z pieniędzy przyznanych przez zakłady bukmacherskie. W fortunie jedyną dostępną opcją wypłaty jest przelew bankowy na numer konta podany podczas rejestracji. Nie możesz zapominać o tym, że masz dwa przedziały czasowe 

Co daje kod promocyjny ?

Przede wszystkim ekskluzywna rejestracja pozwala Ci rozpocząć grę z większymi środkami na start, a oprócz tego otrzymasz dostęp do całego pakietu bonusów w Milenium. 5-10-15 daje możliwość wyższych wygranych w zakładach wielozdarzeniowych. Za 5-9 zdarzeń na kuponie Twoja wygrana będzie wyższa o 5%, za 10-14 zdarzeń o 10, natomiast 15 zdarzeń i więcej przyznaje Ci wygrane wyższe aż o 15%. To nie wszystkie możliwości, z których masz prawo skorzystać po założeniu konta w Milenium. Od niedawna wystartowała również promocja „Wygraj ligę”, w której rywalizujesz w czterech ligach z innymi użytkownikami. Każdy miesiąc to osobny sezon, a przydział do ligi klasyfikowany jest na podstawie sum stawek wniesionych na zakłady. Nagrodą w konkursie jest cashbash. Najlepsi gracza otrzymają 5% od wniesionych przez siebie stawek. Jednak z punktu widzenia gracza najbardziej korzystną promocją jest „Happy hour”, w której na wybrane wydarzenia bukmacherskie Milenium decyduje się powiększyć kurs. Promocja jest o tyle atrakcyjna, że zazwyczaj są to najwyższe kursy bukmacherskie spośród dostępnych na legalnym rynku online.