Promocyjny.pl background

LVBET jaki jest kod promocji?

0 zł 20 zł bez depozytu
1500 zł bonus powitalny

Zaktualizowano

lvbet zakłady bukmacherskie
lvbet jaki jest kod promocji
Rejestracja nowego konta z bonusem w LVBET

Zwykła rejestracja w LV BET nie daje tyle dodatkowych opcji ile przyznaje rejestracja z kodem promocyjnym LV BET. Aktualnie kodem, z którego możesz skorzystać i który aktywuje pakiet wyższy od standardowego jest kod VIPLB. Szerokość i wysokość promocji powinna zadowolić wszystkich internautów szukających najlepszego sposobu na stawianie kuponów bukmacherskich w LVBET. Po pierwsze otrzymasz 20 PLN bez depozytu, po drugie będziesz dopisany do promocji związanej z pakietem promocyjnym 1500 zł na start. A to nie wszystkie promocje, które dostępne są na stronie bukmachera. W specjalnej ofercie dla kibiców masz szansę zgarnąć jeszcze 50 zł bez depozytu.

Typ Bonusu LV BET Bonus
LV BET Kod Promocji: VIPLB
Za rejestrację: 20 PLN bez depozytu na start
Bonus od wpłaty: Pakiet powitalny do 1500 PLN
Darmowy zakład: 50 PLN jeśli posiadasz karnet*
Sporty wirtualne: Bonus 20 PLN
Min. wpłata: 10 PLN
kod bonusowy lvbet
pakiet powitalny 1500 zł w LVBET

Gdzie wpisać kod promocyjny LV BET ?

Serwis LV BET przygotował dwa sposoby rejestracji i w obydwu przypadkach możesz użyć kodu promocyjnego. Po przejściu na stronę rejestracyjną bukmachera (najlepiej zrobić to z wykorzystaniem przycisku „zarejestruj się”, który widoczny jest poniżej) należy wpisać podstawowe dane osobowe: imię, nazwisko, numer pesel oraz narodowość. Następnie po kliknięciu przycisku „idź dalej” będziesz mógł skorzystać z dwóch sposobów rejestracji konta. Pierwszą opcją jest szybka rejestracja, która zajmuje dosłownie 1 minutę, ponieważ powinieneś w tym miejscu wypełnić jedynie sześć pól: adres email, login, hasło x 2, telefon oraz właśnie kod promocji. Jeśli pole z kodem nie uzupełniło się samo o nazwę VIPLB to pamiętaj, żeby go wpisać. Następnie musisz wyrazić 3 zgody, które są standardowym wymogiem w trakcie procesu rejestracji konta (potwierdzenie ukończenia 18 lat, zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz informacje, że podane w czasie rejestracji dane są zgodne z prawdą). Po wykonaniu tych czynności możesz zakończyć szybką rejestrację. Drugą opcją jest pełna rejestracja, która będzie niezbędna jeśli będziesz chciał zacząć wypłacać wygrane z konta. W tym przypadku oprócz puntów wymaganych w przypadku szybkiej rejestracji będziesz musiał podać swój adres, miasto, kod pocztowy, przesłać skany dowodu tożsamości i podać numer rachunku bankowego. 

Jak uzyskać kod promocyjny LV BET ?

Kod promocyjny LV BET wystarczy skopiować z naszej strony i wpisać do w formularzu rejestracyjnym. Inną możliwością jest kliknięcie w nasz link promocyjny i wówczas pole kod bonusowy LV BET będzie wypełnione automatycznie. VIPLB to pakiet, który odblokowuje najwyższe promocje i właśnie dzięki niemu będziesz mógł zacząć grę z 20 zł bez depozytu oraz promocją związaną z bonusami od depozytu w wysokości do 1500 zł. Pozostałe bukmacherskie kody rejestracyjne umieściliśmy na stronie głównej, na której możesz skorzystać z innych promocji np. najpopularniejszy bukmacher STS oferuje założenie konta z bonusem.

rejestracja lvbet
Rejestracja nowego konta w LVBET

LV BET jak wypłacić bonus ?

Wypłata środków bonusowych wymaga spełniania kryteriów regulaminowych. Dopiero po ich wypełnieniu będziesz mógł przelać pieniądze na swoje konto. Jak my oceniamy te wymagania ? Naszym zdaniem nie jest najgorzej. Można powiedzieć, że wymagania obrotu oraz minimalny kurs kształtują się mniej więcej na tym poziomie co w pozostałych legalnych zakładach bukmacherskich. W przypadku freebetu w wysokości 20 zł wystarczy, że dokonasz 2-krotnego obrotu z kursem minimalnym 2.00, jednak bonus od pierwszej wpłaty ma już nieco zwiększone wymagania, ponieważ aby wypłacić powinieneś obrócić 4-krotnie, ale dobra wiadomość jest taka, że minimalny kurs wynosi również 2.00. Plusem na pewno jest fakt, że LV BET nie wyznaczył limitów czasowych, więc z bonusu możesz skorzystać w każdej chwili. LV BET jest jednym z tych operatorów, którzy oferują jedne z najszybszych opcji wypłat dostępnych na polskim rynku. Wygrane środki mogą pojawić się na Twoim koncie już 10 minut po zleceniu wypłaty. Co więcej usługa jest bezprowizyjna i dostępna jest również w godzinach największego ruchu, więc codziennie od 8:00 do 1:00 bez przerw świątecznych i weekendowych. Banki, które są obsługiwane w ten sposób to: mbank, inteligo, PKO Bank Polski, Credit Agricole, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest Bank oraz IdeaBank. 

Co daje kod promocyjny ?

Dostęp do najwyższych promocji i rozpoczęcie gry na specjalnych warunkach to chyba największy atut wypełniania pola kod promocji LV BET. Oprócz wspomnianych na początku bonusów powitalnych otrzymasz dostęp do strefy gracza, a w niej m.in. promocje „Bezpieczny kupon +”, w którym obstawiając kupon kombi zachowujesz szanse zwrotu części postawionej stawki jeśli jedno zdarzenie z Twojego kuponu okaże się pechowe. Jeśli jesteś fanem zakładów akumulowanych to będziesz mógł skorzystać również z promocji Mutikozak, w którym LV BET powiększa wygrane i tak umieszczając 4 zakłady do wygranych bukmacher dodaje 7,5%, za kupon z 5 zakładami 10%, za kupon kombi z 6 zakładami 15%, za kupon z 7 zakładami 20% no i na sam koniec masz możliwość powiększania wygranej aż o 25% jeśli skomponujesz szczęśliwy kupon z 8 zakładami.