Czy Łukasz Podolski podpisze kontrakt z Górnikiem Zabrze?

Zaktualizowano

górnik zabrze zakłady bukmacherskie

W najbliższym okienku transferowym może zostać odpalona prawdziwa bomba. Wszystko za sprawą mistrza świata w piłce nożnej 2014 z reprezentacją Niemiec i zasłużonego reprezentanta naszych zachodnich sąsiadów, Łukasza Podolskiego. 34-letni „Poldi” rozpoczął rozmowy na temat kontraktu z 14-krotnym mistrzem Polski – Górnikiem Zabrze. Czy rozmowy okażą się owocne? Tego najpewniej dowiemy się w przeciągu kilku najbliższych tygodni. Legalny bukmacher online BETFAN zdążył już wystawić kursy związane z tym wydarzeniem. Przyjrzyjmy się więc nieco bliżej temu zakładowi oraz poznajmy sylwetkę jego bohatera.

Kim jest Łukasz Podolski?

Łukasz Podolski urodził się 4 czerwca 1985 roku w Gliwicach, w sportowej rodzinie – jego ojciec był piłkarzem, a matka szczypiornistką. Gdy miał dwa lata jego rodzina przeniosła się do Niemiec. Mimo to, jego więzi z krajem, w którym się urodził pozostały bardzo silne, głównie za sprawą rodziny, która pozostała na Górnym Śląsku. 

„Poldi” przeszedł wszystkie szczeble niemieckich reprezentacji, oficjalnie od kadry U-17 aż po kadrę seniorską, w której rozegrał łącznie aż 130 spotkania. Swoją karierę klubową spędził kolejno w 1. FC Koeln, Bayernie Monachium, Arsenalu Londyn, Interze Mediolan, Galatasarayu Stambuł oraz ostatnio w japońskim Visselu Kobe. 

34-latek niejednokrotnie wspominał w wywiadach, że chciałby ostatnie lata swojej kariery spędzić w Górniku Zabrze, którego zapalonym kibicem od zawsze był jego dziadek oraz on sam. Teraz, wiele wskazuje na to, że marzenie to będzie miało okazję się ziścić o ile obydwie strony dojdą do porozumienia.

Łukasz Podolski w Górnik Zabrze?

Kursy bukmacherskie dostępne na to wydarzenie w ofercie bukmachera BETFAN przedstawiają się następująco:

TAKNIE
2,501,40
BETFANBETFAN

Póki co, legalny bukmacher optuje za tym, że do podpisania kontraktu może nie dojść. Liczymy jednak na to, że determinacja obydwu stron doprowadzi do tego, że Łukasz Podolski wystąpi w barwach górniczego klubu. Kurs na to jest jednak wysoki i wynosi 2,50.

Gdzie znaleźć najciekawsze zakłady na rozrywkę?

Bukmacherem z bardzo bogatą ofertą na zakłady ze świata polityki, muzyki, filmu czy sportu, jest BETFAN. Operator ten posiada specjalną podstronę poświęconą wyłącznie wydarzeniom tego typu. Jeśli na bieżąco śledzisz wydarzenia z wyżej wymienionych dziedzin i chcesz zacząć na tym zarabiać, to nie pozostaje nam nic innego jak polecić Ci jego usługi. Co więcej, jeśli zarejestrujesz u niego konto to będziesz mógł zyskać liczne dodatkowe korzyści na czele z jednym z najwyższych bonusów powitalnych. Przy zakładaniu konta nie zapomnij o naszym kodzie promocyjnym, dzięki któremu wyciśniesz maksimum ze środków na start.


Powrót