Który trener Premier League straci pracę jako pierwszy?

Zaktualizowano

Rozgrywki piłkarskie w Europie rozkręciły się na dobre i po kilkunastu kolejkach można już wskazać głównych faworytów do najwyższych laurów w poszczególnych ligach, a także tych którzy będą kandydatami do walki o utrzymanie. Fani i zarządy klubów mogą również wyciągać pierwsze wnioski dotyczące pracy szkoleniowców, również tych uznawanych za wybitnych specjalistów w swoim fachu. Najlepsi trenerzy pracują oczywiście w najsilniejszych ligach takich jak piłkarska Premier League. Jak wiadomo futbol w Anglii jest cały czas pod lupą mediów, którzy nie boją się ostro krytykować poczynań nawet najlepszych trenerów. W obecnym sezonie nie szczędzą one cierpkich słów trenerom rozczarowujących w tym sezonie ekip Arsenalu Londyn i Southampton – Unaiowi Emery’emu i Ralphowi Hassenhuttlowi. Temat podłapali bukmacherzy na Wyspach oraz polski bukmacher BETFAN, który wystawił kursy na to, który z nich zostanie zwolniony jak pierwszy. 

Jak kształtują się kursy na ten rynek w BETFAN?

Legalny bukmacher BETFAN wystawił następujące kursy na obydwu szkoleniowców:

Ralph Hassenhuttl (Southampton)Unai Emery (Arsenal Londyn)
1,802,05
BETFANBETFAN

Jak widać, BETFAN optuje za tym, że jako pierwszy z posadą trenera swojego klubu pożegna się trener Southampton, w którym na co dzień gra obrońca reprezentacji Polski Jan Bednarek. Faktem jest, że Święci spisują się w obecnym sezonie fatalnie i po 12 kolejkach okupują przedostatnie miejsce w tabeli Premier League. Zawodzi również prowadzony przez Emery’ego Arsenal, który jest obecnie 6. jednak do czwartego miejsca premiowanego awansem do Ligi Mistrzów traci już 8 punktów, co z pewnością jest dla fanów tej drużyny kolejnym dużym rozczarowaniem.

Jak zwiększyć wartość bonusu powitalnego w BETFAN?

Bukmacher BETFAN to w dalszym ciągu jeden z najmłodszych graczy na rynku legalnych bukmacherów online w Polsce. Jego włodarzom trzeba przyznać, że podeszli do rywalizacji z większymi rywalami z dużą odwagą, głównie za sprawą niezwykle wysokiego bonusu powitalnego od pierwszego depozytu. Warto byś miał na uwadze, że wartość tej promocji będziesz mógł dodatkowo zwiększyć, jeśli podczas rejestracji podasz kod promocyjny, które znajdziesz na naszej stronie. Poza tym, klienci BETFAN mogą skorzystać z oferty dostępnej w zakładce „Rozrywka”, w której znajdą zakłady na ciekawe wydarzenia ze świata sportu, rozrywki i polityki.


Powrót