Który bukmacher jest największy?

Zaktualizowano

Zakłady bukmacherskie od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów sportu i nie tylko. Nic dziwnego, że rynek bukmacherski w skali globalnej wart jest dziesiątki miliardów dolarów. W końcu szansa szybkiego i łatwego zarobku kusi, a grube sumy zarabiane przez czołowych typerów działa na wyobraźnię. Dlatego też gracze na całym świecie rejestrują konta u bukmacherów online, m. in. tych największych, takich jak William Hill czy Bet365. Ci dwaj potentaci to największe marki w tej branży. Nie posiadają jednak licencji na prowadzenie działalności w naszym kraju. Dowiedzmy się więc, który bukmacher przewodzi rynkowi zakładów bukmacherskich w Polsce.

Który legalny w Polsce bukmacher jest największy?

Rynek zakładów bukmacherskich w Polsce w 2019 roku, wedle szacunków stowarzyszenia „Graj legalnie”, osiągnie poziom 5,86 miliarda złotych. Jest to już suma zawrotna, jednak jeszcze bardziej na wyobraźnię działa dynamika rozwoju tej branży nad Wisłą – wzrost w stosunku do roku 2018 ma wynieść ponad 15%! Warto dodać, że te liczby dotyczą wyłącznie firm posiadających specjalną licencję Ministerstwa Finansów, czyli legalnych bukmacherów.

Największy udział w polskim rynku sportowych zakładów wzajemnych ma bukmacher STS. W 2018 roku kontrolował on blisko połowę branży – a dokładniej miał 47,1% udziału w rynku. STS zarejestrowany jest w Katowicach. Na działalność tej założonej w 1997 roku spółki składa się sieć ponad 430 punktów naziemnych w całej Polsce, a także serwis internetowy sts.pl z ponad milionem zarejestrowanych realnych użytkowników, którzy generują ruch na poziomie bliskim 40 milionów odsłon. STS działa również aktywnie na polu sponsorskim i wspiera m. in. Lecha Poznań, Pogoń Szczecin, Koronę Kielce i Cracovię Kraków. W lutym tego roku otworzył się również na inne rynki europejskie, w tym na Niemcy, Wielką Brytanię czy Norwegię.

Czy warto skorzystać z oferty STS?

Największy polski bukmacher z pewnością zapracował na swoją popularność. Oprócz bogatej oferty i wielu ciekawych możliwości technicznych, STS oferuje swoim nowym klientom również wysoki bonus powitalny z bardzo atrakcyjnymi warunkami obrotu. Ponadto, jeśli skorzystasz z kodów promocyjnych dostępnych w naszym serwisie, będziesz mógł zyskać freebet oraz darmowy zakład bez ryzyka. Wszystko to bez absolutnie żadnych dodatkowych zobowiązań!


Powrót