Kto zostanie kandydatem SLD w wyborach prezydenckich?

Zaktualizowano

Za nami kolejne wybory. Ostatnio Polacy poszli do urn, by wybrać swoich deputowanych do Sejmu i Senatu IX kadencji. Wśród wielu rozstrzygnięć nietrudnych do przewidzenia, z pewnością wystąpiło kilka niespodzianek, takich jak dobry wynik Polskiego Stronnictwa Ludowego czy Konfederacji. Zaskoczeniem był także z pewnością wynik koalicji partii lewicowych, które do wyboru poszły pod sztandarem Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Chociaż wielu obserwatorów politycznych przewiduje teraz liczne konflikty w formacji, na której czele stoją Włodzimierz Czarzasty, Robert Biedroń i Adrian Zandberg, to niewykluczone, że do kolejnych wyborów, tym razem prezydenckich, partie z lewego skrzydła, zachęcone ostatnim sukcesem wyborczym, po raz kolejny zjednoczą siły i wystawią jednego wspólnego kandydata. Kto nim będzie? Tego jeszcze co prawda nie wiemy, jednak bukmacherzy, na czele z BETFAN już mają swoich kandydatów.

Kto zostanie kandydatem SLD w wyborach prezydenckich?

Bukmacher BETFAN wystawił w swojej ofercie możliwość obstawienia czterech kandydatów, a dokładniej:

KandydatKursBukmacher
Robert Biedroń1,20BETFAN
Adrian Zandberg3,80BETFAN
Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska7,0BETFAN
Joanna Sheuring-Wielgus10,0BETFAN

Faworytem bukmacherów w wyścigu o miejsce kandydata w wyborach prezydenckich SLD jest Robert Biedroń. Barwny polityk stojący na czele ugrupowania „Wiosna” cieszy się sporą sympatią wyborców ze środowisk lewicowych i liberalnych. Mimo iż obecnie piastuje stanowiska posła Parlamentu Europejskiego, najpewniej nie miałby oporów, by wziąć udział w wyścigu o fotel prezydencki, tym bardziej, że jego ambicje polityczne sięgają bardzo wysoko. Na kolejnych miejscach znaleźli się założyciel i lider partii „Razem” Adrian Zandberg oraz posłanki SLD Małgorzata Sekuła Szmajdzińska oraz Joanna Sheuring-Wielgus.

Obstawiaj zakłady na wydarzenia ze świata polityki w BETFAN

BETFAN to co prawda nadal stosunkowo nowy gracz na rynku legalnych bukmacherów w Polsce, jednak trzeba przyznać, że ma kilka ciekawych pomysłów na zakłady bukmacherskie. Jednym z nich jest z pewnością dział „Rozrywka”, w którym gracze znajdą ofertę na zakłady ze świata kina, muzyki czy polityki. BETFAN oferuje również atrakcyjny bonus powitalny, a do tego akceptuje nasze specjalne kody promocyjne, dzięki którym zyskasz jeszcze więcej korzyści.


Powrót