Kto zaśpiewa tytułową piosenkę w nowym Bondzie?

Zaktualizowano

James Bond to prawdopodobnie najbardziej znany szpieg na świecie. Posiadający licencję na zabijanie agent 007 zajmuje zaszczytne miejsce w popkulturze, a kolejni odtwórcy jego roli na stałe zapisują się w historii kinematografii. Od momentu premiery pierwszej części przygód Agenta Jej Królewskiej Mości, czyli słynnego „Doktora No” z Seanem Connerym minęło 57 lat, a James Bond w dalszym ciągu przyciąga przed ekrany kin i telewizorów milionową widownię.

Kiedy premiera nowych przygód Jamesa Bonda?

Jesteśmy coraz bliżej premiery kolejnej, 25. już części przygód legendarnego agenta MI6. Główną rolę po raz kolejny zagra Daniel Craig, dla którego będzie to już piąty film z tej serii. Produkcja ta ma być dystrybuowana pod tytułem „No Time to Die”. Wokół tej części od początku nie brakowało kontrowersji. Już na wczesnym etapie tworzenia filmu z pracy zrezygnował reżyser – Danny Boyle. Co ciekawe, jedną z przyczyn jego rezygnacji miał być konflikt o obsadzenie roli głównego antagonisty, a dokładniej… obsadzenia w niej Tomasza Kota! Daniel Craig miał rzekomo zdecydowanie sprzeciwiać się zatrudnieniu Polaka, a reżyser, który nie mógł liczyć na wsparcie producentów, ostatecznie zrezygnował z pracy przy filmie. Miejsce Boyle’a zajął Cary Joji Fukanaka, a film ma trafić do kin 3 kwietnia 2020 roku.

Kto zagra kolejnego Bonda?

Bardzo dużo mówi się o tym, że kolejna odsłona przygód Agenta 007 będzie ostatnią, w której zagra Daniel Craig. Co ciekawe, jego miejsca ma zająć… czarnoskóra kobieta! Faworytką do obsadzenia w 26. filmie z tej serii jest Lashana Lynch. Byłby to prawdziwy obrót o 180 stopni w przygodach legendarnego szpiega. Ciekawe co na to zapaleni fani serii, o ile oczywiście plotki się potwierdzą.

Zakłady w BETFAN: Kto zaśpiewa tytułową piosenkę w nowym Bondzie?

Mimo iż do premiery najbliższej odsłony bondowskiej serii pozostało jeszcze kilka miesięcy, bukmacherzy już teraz przyjmują zakłady związane z tym filmem. Jeden z nich, dotyczący wykonania tytułowej piosenki do „No Time to Die”, można znaleźć u bukmachera BETFAN. Oto jak przedstawiają się kursy na to kto zaśpiewa tytułową piosenkę w nowym Bondzie?

WykonawcaKurs
Ed Sheeran2,50
Dua Lipa5,0
Stormzy6,0
Lewis Capaldi6,0
Tom Walker11,0
Sam Smith15,0
Adele 15,0
Rag N Bone Man18,0
Ellie Goulding18,0
Liam Gallagher24,0
Queen25,0

Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Ed Sheeran. Będący od paru ładnych lat na topie wokalista, w ostatnim czasie coraz śmielej flirtuje ze światem filmu, a możliwość zaśpiewania tytułowej piosenki do nowego Bonda z pewnością, byłaby dla niego interesującym wyzwaniem. Zdaniem bukmachera duże szanse ma także brytyjska synthpopowa wokalistka Dua Lipa, raper Stormzy oraz szkocki piosenkarz Lewis Capaldi.

Gdzie można obstawiać zakłady ze świata rozrywki?

Bukmacherem posiadający niezwykle bogatą ofertę na zakłady związane ze światem rozrywki jest BETFAN. Przeznaczył on na zakłady związane ze światem show bussinesu całą podstronę w swoim serwisie. Znajdziesz tam zakłady na wydarzenia związane m. in. z kinematografią, muzyką czy polityką. To jednak nie wszystkie korzyści, na jakie liczyć mogą klienci tego bukmachera. BETFAN oferuje także możliwość uzyskania jednego z wyższych bonusów powitalnych na polskim rynku, a do tego umożliwia wykorzystanie kodów promocyjnych, dzięki którym zyskasz dodatkowe środki na darmowe zakłady u tego buka!


Powrót