Jakiego bukmachera wybrać?

Zaktualizowano

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z obstawianiem meczów online, to zapewne zastanawiasz się, któremu z operatorów powierzyć swoje ciężko zarobione pieniądze. Przy dokonywaniu wyboru polecamy przestrzegać jednej żelaznej zasady – musi to być bukmacher posiadający specjalną licencję polskiego Ministerstwa Finansów. Daje to gwarancję, że każdy stawiany zakład rozliczony będzie w zgodzie z obowiązującym w naszym kraju prawem fiskalnym.

Drugim istotnym kryterium jest oczywiście bonus powitalny, który może zdobyć każdy nowo zarejestrowany użytkownik tego buka. Operatorzy sportowych zakładów wzajemnych w naszym kraju coraz częściej prześcigają się w wartości środków przyznawanych na start, jednak często stawiają przy tym bardzo trudne do spełnienia warunki, takie jak wygórowane wymagania obrotowe. Tym samym, przy dokonywaniu wyboru polecamy nie tylko zwracać uwagę na wartość bonusu, ale również na obroty jakie trzeba wykonać przed uwolnieniem bonusu.

Istotnym punktem jest również sportsbook – oferta wydarzeń i rynków, jakie dany bukmacher proponuje. Jeśli więc, przykładowo, jesteś fanem e-sportu, to polecamy wybrać usługi operatora, który posiada osobny dział poświęcony tej młodej dyscyplinie. Jeśli natomiast jesteś fanem bardziej klasycznych dyscyplin sportowych, takich jak piłka nożna, warto również sprawdzić czy dany buk ma w swojej ofercie długą listę lig oraz czy oferuje wszystkie interesujące Cię rynki. Standardem ostatnimi czasy stały się również sporty wirtualne, a także zakłady live.

Wreszcie, warto by serwis zajmujący się zakładami sportowymi online prezentował się przyzwoicie z perspektywy technicznej. To co powinno Cię interesować to przyjazny dla użytkownika interfejs, a także bajery, takie jak transmisje meczowe na żywo, efektowne match trackery, czy rozbudowane statystyki. Ważne, by bukmacher oferował również app’kę na komórki i tablety lub chociaż wersję przeglądarkową dedykowaną pod te urządzenia.

Którego bukmachera wybrać – nasz typ

Jeśli szukasz bukmachera, który jest w stanie spełnić wszystkie wyżej wymienione wymagania, to polecamy usługi promocyjne operatora Fortuna. Jest to jeden z najdłużej działających buków na polskim rynku, a co najważniejsze jest legalny. Ponadto, oferuje aż dwa atrakcyjne bonusy powitalne, bogatą ofertę dyscyplin i rynków, zakłady przedmeczowe, live oraz virtuale, liczne transmisje meczowe dla aktywnych graczy, świetne statystyki oraz jedną z najlepszych aplikacji mobilnych na rynku. Co więcej, obsługuje kody promocyjne, za sprawą których zmaksymalizujesz wartość swojego bonusu! 


Powrót