Jaka bukmacherska aplikacja mobilna jest najlepsza ?

Zaktualizowano

Polski rynek bukmacherski wciąż znajduje się w fazie rozwoju. Biorąc pod uwagę fakt, że coraz większą rolę zaczyna odgrywać ruch użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych to aplikacja bukmacherska z pewnością jest częścią oferty, która powinna znaleźć się w portfolio. Jednak nie polskie firmy związane z zakładami wzajemnymi online zdecydowały się udostępnić swoim użytkownikom ten produkt. Przede wszystkim wciąż brakuje aplikacji mobilnych niektórych tzw. Młodych bukmacherów, a więc tych którzy niedawno weszli na legalny rynek. Pozostali nierzadko chwalą się postępami w tym kierunku, ale jakoś aplikacji pozostawia wiele do życzenia. Zanim przejdziemy do kolejnych akapitów sprawdziliśmy jak apki wypadają w ocenie użytkowników sklepu AppStore. Kolejność wg. średniej ogólnej oceny w sklepie działającym na systemie iOS.

  1. FORTUNA: średnia ocena 4,8/5 – ponad 4 tys głosów
  2. STS: średnia ocena 4,6/5 – ponad 7 tys głosów
  3. forBET: średnia ocena 3,2/5 – blisko 40 głosów
  4. LVBET: średnia ocena 2,7/5 – blisko 40 głosów
  5. Milenium: średnia ocena 2,2/5 – ponad 20 głosów
  6. Etoto: średnia ocena 1,8/5 – ponad 40 głosów
  7. Totolotek: średnia ocena 1,7/5 – ponad 20 głosów

Jak widzimy ciężko dyskutować o miejscach 3-7 ponieważ liczba oddanych głosów nie jest reprezentatywna. Jednak naszym zdaniem forBET zasługuje w tym temacie na nieco wyższą ocenę. Co ciekawe podane wyżej wyniki dość dobrze oddają udziały na polskim rynku bukmacherskim. Zdecydowanymi liderami pod tym względem są FORTUNA oraz STS. Nie dziwi, więc też fakt, że to właśnie aplikacje tych bukmacherów zebrały najwięcej głosów. W istocie wyniki pokazują dość wyraźnie, że chcąc być liderem trzeba przygotować odpowiednio dopracowaną aplikację bukmacherską. Naszym zdaniem FORTUNA i STS nie odstają od światowych liderów branży bukmacherskiej. 

Dlaczego warto sprawdzać ofertę na urządzenia mobilne ? Żyjemy w takim okresie, w których bukmacherom zależy na testowaniu nowych rozwiązań na smartfony i nierzadko uruchamiają specjalne promocje tylko na aplikacje licząc na przyciągnięcie użytkowników. Przykładem tego typu działań jest kod bonusowy etoto, w ramach którego po dokonaniu drugiego depozytu otrzymasz 20 zł na zakłady.


Powrót