Jak wypłacić bonus?

Zaktualizowano

Bonusy to bez wątpienia jedne z najskuteczniejszych chwytów marketingowych, jakie stosują bukmacherzy, również ci legalni. Mogą one mieć różne formy, jednak najwyższe są na ogół bonusy powitalne, przyznawane za założenie konta online. Legalni polscy bukmacherzy oferują m. in. oferty startowe od depozytu, darmowe zakłady, a także tzw. freebety, przyznawane bez konieczności dokonywania pierwszej wpłaty. Bonusy te u na ogół różnią się u poszczególnych bukmacherów wartością, liczbą depozytów, od których są przyznawane, a także wymaganiami obrotowymi. Ten ostatni czynnik, wbrew pozorom, może okazać się kluczowy. Często bowiem okazuje się, że liczba obrotów jakie musimy wykonać środkami promocyjnymi i minimalna wysokość kursów na kuponach spełniających wymagania, skutecznie komplikują ich wypłacenie, a marzenia o szybkiej kasie zostają szybko zweryfikowane… 

Jako dokonać obrotu – przykład

Załóżmy, że bukmacher X oferuje bonus od pierwszego depozytu o wartości 2000 PLN dla wszystkich graczy zakładających u niego konto. Brzmi zachęcająco, nieprawdaż? Jednak, żeby nie było tak kolorowo, aby wypłacić bonus należy wykonać nim sześciokrotny obrót z AKO wynoszącym co najmniej 2,20 i trzema selekcjami o kursie minimalnym 1,30. Sprawa zaczyna się więc nieco komplikować. Ponadto, żeby bonus został nam w ogóle przyznany, musimy najpierw obrócić pierwszym depozytem kuponami o tym samym kursie i liczbie zdarzeń, co w przypadku obrotu środkami bonusowymi. Tym samym, dochodzi nam kolejny obrót. Tak więc, żebyśmy mogli wypłacić bonus o wartości 2000 PLN, musimy najpierw wysłać kupony o łącznej wartości 14000 PLN! Brzmi groźnie? Na szczęście to tylko nieco podkolorowany przykład, a niejeden legalny bukmacher ma naprawdę ciekawą i opłacalną ofertę powitalną. 

STS – wysoki bonus z niskimi wymaganiami obrotowymi

Świetnym tego przykładem jest STS, który oferuje bonus od depozytu 100% w wysokości do 1200 PLN. Żeby go zdobyć należy dokonać wpłaty, a żeby następnie  uwolnić środki wystarczy wykonać 3-krotny obrót bonusem kuponami o kursie 1,91. Co więcej, dla wszystkich graczy chcących założyć konto w STS przygotowaliśmy specjalny kod promocyjny, dzięki któremu zyskasz freebet bez depozytu. Z całą pewnością jest to oferta z absolutnego topu! 


Powrót