Jak wygrać z bukmacherem?

Zaktualizowano

Jak wygrać z bukmacherem? To pytanie zadają sobie chyba wszyscy typerzy, zarówno ci początkujący, jak i ci, którzy mają za sobą lata doświadczeń i setki wysłanych kuponów. Czy istnieje sprawdzony sposób, by wyjść z pojedynku z bukmacherem zwycięsko? Jeśli liczyłeś na twierdzącą odpowiedź, to niestety musimy Cię zawieść – nie ma złotego środka na pokonanie bukmachera. Istnieje za to szereg reguł, które rzeczywiście mogą znacznie zwiększyć Twoje szanse w tym nierównym pojedynku. Poznajmy je!

Jak wygrać z bukmacherem? – kilka sprawdzonych porad

1.    Staraj się nie obstawiać dyscyplin i lig na temat których nie masz dużej wiedzy. Zamiast tego wyspecjalizuj się w kilku dyscyplinach, a każdą z nich zawęź do kilku rozgrywek. Dzięki temu łatwiej będzie Ci śledzić na bieżąco wydarzenia, a co za tym idzie Twoje szanse znacznie wzrosną. Nie da się być znawcą każdego sportu i wszystkich rozgrywek.

2. Warto również analizować kursy poszczególnych spotkań, by sprawdzić czy ich wartość została prawidłowo oszacowana. Jeśli okaże się, że Twoim zdaniem szanse danej drużyny zostały przez buka zaniżone, to korzystny dla nich wynik będzie miał dobre „value” (wartość), przez co jednocześnie będzie atrakcyjny do typowania.

3.    Śledź statystyki i oglądaj mecze. Statystyki to Święty Graal typowania. Jeśli nauczysz się z nich korzystać w odpowiedni sposób, to mogą okazać się w Twoich rękach potężnym narzędziem, które daje przewagę nad bukiem. Ponadto, regularne oglądanie meczów danej ligi lub drużyny da Ci maksymalną ilość informacji na temat tego w jakiej formie są określone drużyny.

4.    Ustal sobie budżet na zakłady i nie przekraczaj go. Ostatnia z naszych porad, jednak na pewno nie najmniej istotna. Trzymanie emocji na wodzy to punkt kluczowy w typowaniu zakładów, szczególnie online. Jeśli masz za sobą serię przegranych kuponów, to nie powinieneś skupiać się na szybkim odegraniu się. Zamiast tego zrób sobie przerwę, ochłoń i wróć do gry z chłodną głową!

Jak wygrać z bukmacherem? Wybierz dobrego buka!

Ważne jest również, by wybrać buka, który spełnia wszystkie Twoje wymagania. Świetną opcją może okazać się Fortuna. Ten legalny bukmacher oferuje wysokie kursy, rozbudowane statystyki oraz aż dwa atrakcyjne bonusy powitalne. Ponadto akceptuje kody promocyjne, dzięki którym zwiększysz wartość bonusu, a co za tym idzie znacznie zwiększysz swoje szanse na wysokie wygrane!


Powrót