Jak wygrać sprzęt komputerowy w LVBET?

Zaktualizowano

lvbet esportowy turniej

Bukmacher LVBET znany jest z organizowania licznych konkursów dla wszystkich graczy posiadających u niego zarejestrowane konta. Ważnym punktem oferty tego buka jest również sport elektroniczny, który cieszy się coraz większą popularnością, w dużej mierze za sprawą nieco młodszych typerów. Z myślą o wszystkich fanach esportu, LVBET zorganizował promocję w ramach, której gracze mogą wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe na czele z potężnym komputerem gamingowym G4M3R 500 i5, którego wartość wyceniana jest na 5499 PLN. Dowiedzmy się co należy zrobić, żeby móc go zdobyć!

Na czym polega konkurs Turniej Esportowy w LVBET?

Konkurs dla fanów esportu w LVBET trwa od 15 listopada do 15 grudnia 2019 roku. Głównym celem graczy biorących w nim udział jest zbieranie punktów za obstawianie turniejów w najpopularniejsze gry, w tym w:

– Counter Strike: Global Offensive;
– Defence of The Ancient 2;
– Starcraft I i II;
– League of Legends;
– Warcraft;      
– Kings of Glory.

Punkty do klasyfikacji konkursu naliczane są na dwa sposoby. Za wygrane kupony oblicza się je za pomocą równania kurs x stawka x liczba selekcji. Z kolei w przypadku zakładów, które nie okazały się trafione, punkty nalicza się za pomocą równania stawka x liczba selekcji. Koknkurs obejmuje zakłady singlowe, kombinacyjne, zarówno przedmeczowe jak i na żywo. Należy przy tym pamiętać, że kupony zaliczane do konkursu mogą zawierać wyłącznie wydarzenia ze świata esportu, a minimalna wartość kursowa zakładu musi wynieść 1,50 przy stawce wynoszącej 10 PLN lub wyższej. W promocji nie biorą udziału kupony obstawione za środki bonusowe oraz wypłacone przy pomocy funkcji cash out. O miejscu w rankingu w przypadku tej samej liczby punktów zdobytych przez dwóch lub więcej graczy decyduje suma wygranych zakładów.

Co można wygrać w konkursie e-sportowym LVBET?

Wśród nagród rzeczowych do wygrania w konkursie LVBET są:

– Nagroda za 1. miejsce: komputer G4M3R 500 i5 z myszą optyczną i klawiaturą marki Razer oraz słuchawkami Steelseries.
– Nagroda za 2. miejsce: Monitor Samsung Curved z myszą optyczną i klawiaturą marki Razer oraz słuchawkami Steelseries.
– Nagroda za 3. miejsce: Mysz optyczna i klawiatura marki Razer oraz słuchawki Steelseries.
– Nagrody za miejsca 4-6: Słuchawki bluetooth Steelseries Arc 3.
– Nagrody za miejsca 7-10: Mysz Razer Deathadder.

Nagrody rzeczowe nie podlegają wymianie na gotówkę, jednak LVBET gwarantuje dodatkowe nagrody pieniężne dla graczy, którzy zajęli miejsca od 1. do 3., mające pokryć podatek od wartości przyznanej nagrody.

Dodatkowo w trakcie trwania konkursu przyznano bonusy dla 10 najbardziej aktywnych graczy o wartości od 200 do 800 PLN. 

Jak zdobyć bonus powitalny u bukmachera LVBET?

Poza organizowanymi na bieżąco konkursami i promocjami tematycznymi, LVBET oferuje również atrakcyjny bonus powitalny od depozytu dla wszystkich swoich nowych klientów. Ażeby móc na nim skorzystać wystarczy zarejestrować u niego konto i wpłacić środki na swoje konto gracza. Bonus na start w LVBET przyznawany jest na bardzo oryginalnych zasadach, w postaci mnożnika, który należy aktywować przy obstawianiu pierwszego kuponu. Jeśli zdecydujesz się na założenie konta u tego buka, nie zapomnij o podaniu naszego ekskluzywnego kodu promocyjnego LVBET podczas rejestracji. Dzięki niemu zyskasz dodatkowe środki na zakłady!


Powrót