Jak wpisać kod promocyjny ?

Zaktualizowano

Wielu użytkowników zastanawia się jak należy skutecznie wypełnić pole z kodem promocyjnym, aby otrzymać najwyższą możliwą promocję. Często otrzymywaliśmy pytania czy podany przez naszą stronę kod wpisać dużymi czy małymi literami, a czy być może nie ma to znaczenia. W tym krótkim wpisie prześledzimy wszystkich bukmacherów online i poinformujemy jaką politykę prowadzą względem kodów promocyjnych.

Najbardziej klarowna sytuacja jest w zakładach bukmacherskich Milenium, ponieważ to jedyna strona, która nie ma w standardowej opcji koda promocyjnego. To pole pojawia się dopiero po przejściu do formularza rejestracyjnego poprzez specjalny link. Wówczas automatycznie uzupełnia się kod promocji i jak widzisz wpisany jest wielkimi literami,

Kolejnymi bukmacherami, którzy ułatwiają rejestrację z poprawnie wpisanym kodem promocyjnym są: Fortuna, LVBET i STS. Dogodność polega na tym, że przechodząc poprzez link promocyjny pole już jest uzupełnione i nie trzeba nic zmieniać. W przypadku FORTUNY i STS kod promocyjny pisany jest małymi literami, natomiast LVBET uzupełnił kod promocyjny korzystając z dużych liter. Oczywiście jeśli nie przeszedłeś przez link promocyjny nadal możesz uzupełnić tę część formularza rejestracyjnego. Rekomendujemy stosowanie dokładnie takiej samej taktyki: czyli fortunavip i stsvip pisane małymi literami, a VIPLB dużymi. 

W przypadku pozostałych bukmacherów nie mamy już takiego komfortu i musimy sami uzupełniać pole aktywujące wyższe promocje. Jednak z najciekawszą sytuację spotkamy się w zakładach bukmacherskich Totalbet, w których przechodząc za pomocą linku promocyjnego w tytule strony mamy podany kod promocyjny: legalnivip. Jak widzisz pisany jest małą literą i tak też rekomendujemy wpisać go do formularza. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę ? Wciąż będziemy trzymać się linków aktywujących bonusy, ponieważ one zwiększają pewność, że zostaniesz dopisany do promocji. W Totolotku, forBET po kliknięciu na przycisk zazwyczaj o nazwie „odbierz bonus” przejdziesz na specjalną stronę przygotowaną dla wybranych klientów tzn. landing page. Jeszcze inny manewr zastosował Totalbet, który oprócz wspomnianego kody w tytule zmienia wygląd swojej strony startowej informując o specjalnym bonusie. Pozostali bukmacherzy: etoto, betfan i pzbuk nie stosują takiej strategii i musisz wejść na standardowo na stronę rejestracyjną. Odpowiadając na tytułowe pytanie praktyka pokazuje, że nie ma znaczenia czy wpiszesz kod wielkimi czy małymi literami. Ważne, żeby był poprawny, aktywny i bez literówek. Dlatego najlepszym sposobem jest skopiowanie kodu z naszej strony i wklejenie go do formularza rejestracyjnego.


Powrót