Jak szybko otworzyć konto w zakładach bukmacherskich?

Zaktualizowano

W XXI wieku doskonale sprawdza się znana maksyma, mówiąca o tym, że “czas to pieniądz”. Nie powinno więc dziwić, że legalni bukmacherzy online starają się skrócić czas potrzebny na założenie konta do absolutnego minimum. Dlatego też coraz więcej bukmacherów umożliwia skorzystanie z opcji rejestracji błyskawicznej, dzięki której możemy szybko zacząć korzystać z konta na nieco ograniczonych zasadach. Postanowiliśmy przyjrzeć się procesowi rejestracji u jednego z popularnych bukmacherów online – LVBET.

Jak przeprowadzić szybką rejestrację w LVBET?

Ażeby rozpocząć proces rejestracji konta u bukmachera LVBET, należy najpierw wejść na stronę lvbet.pl, a następnie kliknąć w baner „REJESTRACJA”. Po wybraniu go, zostaniemy przekierowani do formularza rejestracyjnego. W jego pierwszym oknie należy podać swoje podstawowe dane, a dokładniej: imię, nazwisko, narodowość i PESEL. Po uzupełnieniu tych danych klikamy w banner „DALEJ”.

W kolejnym oknie będzie trzeba uzupełnić swoje dane o adres e-mail, login do konta, hasło (musi zawierać co najmniej 8 znaków i cyfrę), numer telefonu oraz kod promocyjny. Ten ostatni znajdziesz w tym artykule. Na koniec należy zaznaczyć jeszcze checkboxy, którymi potwierdzamy naszą pełnoletność, wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz potwierdzamy prawdziwość podanych przez nas informacji. Na koniec pozostaje nam kliknąć w banner „ZAKOŃCZENIE REJESTRACJI”.

Teraz wystarczy, że przejdziesz na swoją skrzynkę mailową i klikniesz w przesłany przez LVBET link aktywacyjny. Od tej chwili możesz wpłacać środki na swoje konto i obstawiać zakłady. Żaby jednak móc wypłacać wygrane przez siebie pieniądze, będziesz najpierw musiał przejść przez pełny proces rejestracji. Obejmuje on m. in. uzupełnienie danych o dokładny adres zamieszkania oraz serię i numer dowodu tożsamości wraz ze skanem jego frontu i odwrotu. Będziesz musiał także podać numer konta bankowego wystawionego na Twoje nazwisko. Gdy tylko uzupełnisz te dane, uzyskasz pełny dostęp do swojego konta.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zarejestrować konto u legalnego bukmachera?

Oczywiście, żeby móc założyć konto u jednego z legalnych polskich bukmacherów online, należy spełnić kilka dość istotnych warunków. Najważniejszym z nich jest pełnoletność – każdy gracz, który chce rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką musi mieć ukończone 18 lat. Tyczy się to nie tylko obstawiania online, ale i grania w punktach naziemnych. Ponadto, udziału w zakładach bukmacherskich nie mogą brać osoby podlegające sądowemu zakazowi uprawiania hazardu. Zakaz obstawiania określonego spotkania dotyczy również osób powiązanych z zespołem biorących udział w danym wydarzeniu sportowym. Chodzi oczywiście o wykluczenie możliwości ustawienia wyniku meczu.

Co zyskam rejestrując się w LVBET?

Bukmacher LVBET, chociaż istnieje na polskim stosunkowo niedługo, bo zaledwie od trzech lat, zdążył już zaskarbić sobie sympatię szerokiego grona fanów typowania, w dużej mierze za sprawą atrakcyjnej oferty e-sportowej oraz licznych konkursów i promocji. Jednym ze znaków rozpoznawczych tego buka od początku jego istnienia był wysoki bonus powitalny, który przyznawany jest na zgoła innych warunkach niż u konkurencji – zamiast tradycyjnych setek złotych na zakłady, gracz uzyskuje specjalny mnożnik, z którego może skorzystać podczas obstawiania zakładu. To jednak nie koniec korzyści, na które liczyć mogą potencjalni klienci tego buka. LVBET honoruje kody promocyjne, z których pomocą można zmaksymalizować wartość bonusu, a co za tym idzie znacznie zwiększyć swoje szanse na wysokie wygrane!


Powrót