Jak otworzyć konto w LVBET?

Zaktualizowano

Ażeby móc obstawiać mecze u dowolnego z legalnych polskich bukmacherów online, wymagane jest posiadanie u niego konta. Żeby założyć konto należy z kolei przejść przez na ogół niezbyt skomplikowany proces rejestracji, który obejmuje podanie naszych danych osobowych, danych do logowania oraz przesłanie dokumentów potwierdzających naszą tożsamość. Żeby jeszcze bardziej ułatwić Ci tę czynność, w naszym artykule przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces zakładania konta u popularnego bukmachera LVBET.

Otwieranie konta w LVBET. Poradnik krok po kroku

Żeby założyć konto w LVBET należy:

1.    Wejść na stronę LVBET i kliknąć w znajdujący się w prawym górnym rogu żółty baner z napisem „REJESTRACJA”. Zostaniemy natychmiast przekierowani do formularza rejestracyjnego.

2.    W pierwszym kroku podajemy nasze podstawowe dane, a dokładniej:

– imię,

– nazwisko,

– narodowość, 

– PESEL.

Na koniec klikamy w baner „IDŹ DALEJ.

3.    W drugim oknie podajemy nasze dane do logowania, a dokładniej:

– adres e-mail,

– unikatowy login,

– hasło składające się z co najmniej 8 znaków,

– numer telefonu,

– kod promocji – podajemy go opcjonalnie, jednak polecamy skorzystać z tej opcji. Dzięki temu zyskamy dodatkowe środki bonusowe, które będziemy mogli przeznaczyć na zakłady. Treść kodu to „VIPLB”.

Należy również zaznaczyć pola, którymi potwierdzamy zapoznanie się z regulaminem, przetwarzaniem danych i prawdziwością podanych przez nas danych.

WAŻNE! W tym momencie możemy zakończyć rejestrację przez kliknięcie w pole „ZAKOŃCZENIE REJESTRACJI”. Żeby jednak móc od razu korzystać z pełni możliwości serwisu, musimy uzupełnić wszystkie nasze dane. Jeśli chcemy zrobić to teraz, klikamy w baner „PEŁNA REJESTRACJA”.

4.    Na ostatniej stronie podajemy nasze dane teleadresowe, a dokładniej: 

– adres ulicy,

– miasto,

– kod pocztowy,

– kraj,

5.  Zgodnie z ustawą musimy również przejść weryfikację. W tym celu wpisujemy numer naszego dowodu tożsamości (może to być dowód osobisty lub paszport) i przesyłamy zdjęcia lub skany obu stron tego dokumentu. Na koniec podajemy jeszcze numer konta założonego na nasze nazwisko, zaznaczamy checkbox i klikamy w baner „ZAKOŃCZENIE REJESTRACJI”. Pozostaje jeszcze kliknąć w link aktywacyjny przesłany na nasz adres e-mail i voilà – właśnie stałeś się posiadaczem konta w LVBET! 

Po wpłaceniu depozytu będziesz mógł skorzystać z wysokiego bonusu powitalnego, a jeśli podałeś wcześniej kod promocyjny, dodatkowo zostaniesz uprawniony do bonusu bez depozytu w wysokości 20 PLN.


Powrót