Jak obstawiać zakłady live? Poradnik

Zaktualizowano

Zakłady na żywo, to bez dwóch zdań funkcja, bez której w obecnych czasach nie jest w stanie obejść się żaden szanujący się bukmacher. Zakłady live (znane również jako zakłady in-play) znacznie zwiększają poziom emocji związany z obstawianiem, gdyż dają graczom możliwość typowania spotkania z duchem gry, pozwalając reagować na zmianę sytuacji na boisku. Niemniej, obstawianie zakładów na żywo na pewno nie jest sztuką łatwą. W naszym artykule zawarliśmy kilka wskazówek, które mogą okazać się pomocne.

Jak obstawiać zakłady live? Wskazówki

1.     Zanim przysiądziesz do typowania wydarzeń sportowych na żywo, nie zapomnij, żeby ustalić budżet jaki chcesz przeznaczyć na zakłady z nim związane. Gdy już to zrobisz bądź konsekwentny i pod żadnym pozorem go nie przekraczaj. Unikaj również odgrywania się na siłę i pamiętaj, że zbytni pośpiech może okazać się w przypadku zakładów bukmacherskich zgubny.

2.     Podchodź do gry skoncentrowany. Pamiętaj, że stawką tej gry są ciężko zarobione przez Ciebie pieniądze. Nie polecamy więc typowania pod wpływem alkoholu, gdyż nie wpływa on najlepiej na procesy myślowe. Zamiast tego przygotuj sobie kawę, herbatę albo yerba mate, czyli coś co poprawi Twoje zdolności poznawcze.

3.     Zanim zaczniesz typować dokonaj dokładnej analizy wybranych spotkań. Weź pod uwagę składy drużyn, miejsca w tabeli, ostatnie spotkania. Możesz również krok dalej i sprawdzić ich aktywność w ataku czy skuteczność w obronie, liczbę rzutów rożnych czy kartek w rozegranych niedawno meczach. Pamiętaj, że im więcej danych zdobędziesz, tym będziesz miał większe szanse na wygranie pieniędzy!

4.     Znajdź wysokiej klasy serwis bukmacherski online. Zakłady na żywo najlepiej sprawdzają się podczas gdy przez Internet. Weź pod uwagę wszelkie funkcjonalności, takie jak oferta zakładów na żywo, dostęp do match trackerów czy transmisji na żywo czy jakość aplikacji mobilnej. Świetnym wyborem może okazać się bukmacher STS. Jest to jeden z bardziej doświadczonych buków na polskim rynku. Poza wspomnianymi funkcjami oferuje on również wysokie bonusy powitalne dla nowych klientów, a przy okazji akceptuje kod bonusowe, dzięki którym wartość środków promocyjnych na start znacznie wzrośnie. Nie czekaj więc – zarejestruj się w STS i zacznij typować live już dziś!


Powrót