Jak obstawiać zakłady? Krótki poradnik

Zaktualizowano

Z pewnością wielu z nas marzy, by zakłady bukmacherskie stały się naszym głównym źródłem utrzymania. Niestety, w bardzo wielu przypadkach kończy się właśnie na marzeniach, a zakłady zamiast dochodowym biznesem pozostaje po prostu hobby, w dodatku czasami dość kosztownym. Faktem jest, że walka z bukiem nie zawsze jest wyrównana, jednak istnieje kilka sposobów, które mogą znacznie zwiększyć szanse typerów. Niektóre z nich zebraliśmy i przedstawiliśmy w tym artykule. 

Porady jak obstawiać zakłady

Po pierwsze, znajdź sobie dobre źródło statystyk, z którego będziesz czerpał niezbędne informacje. Oczywiście najprościej jest je znaleźć w Internecie, gdzie jest pełno stron przedstawiających tego typu dane. Warto również poszukać na stronach zakładów bukmacherskich online. Serwisy takie jak efortuna.pl imponują rozbudowanymi statystykami, a wśród danych znajdziemy nie tylko informacje dotyczące poszczególnych drużyn, ale nawet ich zawodników! Pamiętaj, że dobre statystyki to klucz do sukcesu. W końcu mało kto ma wystarczająco czasu, by oglądać wszystkie mecze typowanych przez siebie lig.

Po drugie, ogranicz swoje typy do kilku dyscyplin sportowych, z których czujesz się najmocniejszy. To samo tyczy się rozgrywek i lig – wybierz swoje ulubione. Gdy już to zrobisz, pozostawaj na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na ich temat, a także śledź statystyki i w miarę możliwości oglądaj mecze. W ten sposób będziesz miał pojęcie o stylu gry drużyny i aktualnej formie poszczególnych zawodników.

Po trzecie, pamiętaj, aby panować nad swoim budżetem. Zanim przysiądziesz do skreślania kuponów, ustal sumę pieniędzy jaką chcesz wydać danego dnia, tygodnia lub miesiąca i w żadnym wypadku jej nie przekraczaj. Bądź pod tym względem konsekwentny, co do złotówki. Pamiętaj również, by nie odgrywać się na siłę. Pośpiech jest w typowaniu bardzo złym doradcą! 

Gdzie obstawiać zakłady?

Jeśli chcesz osiągać sukcesy w bukmacherce, to ważny jest oczywiście wybór odpowiedniej klasy buka. Wysokiej jakości usługi znajdziesz np. u wspomnianego bukmachera Fortuna. Posiada on wszelkie narzędzia, które są w stanie ułatwić graczom typowanie, takie jak rozbudowane statystyki, streaming meczów na żywo, czy świetną aplikację mobilną. Ponadto każdy nowy użytkownik tego serwisu zostaje uprawniony do aż dwóch wysokich bonusów powitalnych, a ich wartość będzie można dodatkowo zwiększyć z naszymi linkami i kodami promocyjnymi!


Powrót