Jak obstawiać w Fortunie?

Zaktualizowano

Fortuna Zakłady Bukmacherskie sp. z o. o. to jeden z najdłużej działających operatorów zakładów wzajemnych w naszym kraju. Na polskim rynku jest obecny od 1996 roku. Początkowo jego punkty działały pod nazwą „Profesjonał”, jednak po kilku latach firma zmieniły szyld na nazwę, pod którą funkcjonuje również poza granicami naszego kraju. Od 2012 roku bukmacher ten posiada specjalną licencję polskiego Ministerstwa Finansów, która zezwala mu na prowadzenie zakładów bukmacherskich online. Fortuna to również nagradzany mecenas polskiego sportu, który sponsoruje m. in. rozgrywki I ligi piłkarskiej, a także kluby takiej jak Legia Warszawa, Raków Częstochowa, GKS Katowice, Miedź Legnica czy TS Podbeskidzie.

Jak obstawiać w Fortunie? Zakładanie konta.

Ażeby móc obstawiać zakłady w serwisie online bukmachera Fortuna, musimy najpierw założyć u niego konto. W tym celu wchodzimy na stronę efortuna.pl i klikamy w baner “Rejestracja”. Zostaniemy przekierowani do formularza zgłoszeniowego, w którym musimy podać swoje dane osobowe, a następnie zweryfikować konto mailowo i wreszcie aktywować je poprzez uzupełnienie wymaganych dokumentów. Po pomyślnym przejściu tego procesu będziemy mogli zacząć obstawiać.

Jak obstawiać w Fortunie? Wysyłanie kuponu

Żeby wysłać kupon na stronie efortuna.pl, należy zacząć od zalogowania się na nasze konto. Następnie będziemy mogli wybrać, czy chcemy obstawiać tradycyjne zakłady przedmeczowe, zakłady live czy sporty wirtualne – na każdą z tych opcji mamy osobną zakładkę. Następnie musimy wybrać interesujące nas zdarzenie, poprzez kliknięcie na nie. Poszczególne ligi i spotkania znajdziemy na umieszczonej po lewej stronie liście wydarzeń lub wpisując nazwę drużyny/zawodnika, która nas interesuje w boxie „szukaj”. Gdy wyszukamy mecz, który nas interesuje, będziemy jeszcze mogli wybrać także rynki dodatkowe – w tym celu rozwijamy listę zdarzeń przez kliknięcie na odnośnik z “plusem” i liczbą (rynków). Gdy już wybierzemy spotkania, będziemy mogli wysłać kupon solowy (SOLO), akumulacyjny (AKO) lub kombinacyjny (MAXIKOBI). Na koniec określamy stawkę i klikamy „Zagraj”.

Zdobądź dwa bonusy w Fortunie

Fortuna oferuje wszystkim nowym graczom szansę, by zdobyć aż dwa bonusy powitalne – bonus od depozytu i zakład bez ryzyka. Wystarczy, że założysz u niego konto. Wartość oferty powitalnej zwiększysz z linkami i kodami promocyjnymi, które znajdziesz na naszej stronie. Nie zwlekaj – zacznij typować u legalnego bukmachera Fortuna i wygrywaj prawdziwą kasę!


Powrót