Jak obstawiać bez podatku? Nasz poradnik

Zaktualizowano

Typowanie meczów u legalnych bukmacherów, zarówno tych naziemnych jak i online, jest nierozłączne z opłacaniem 12% daniny dla Państwa w formie podatku od gier. Oznacza to, że od każdej postawionej przez nas złotówki, Urząd Skarbowy zabiera na 12 groszy. To jednak nie wszystko co gracz musi zapłacić. Jeśli uda nam się wygrać więcej niż 2280 PLN, wówczas będziemy dodatkowo uiścić opłatę w wysokości 10 % o wartości wygranej. Okazuje się więc, że na naszym szczęściu Państwo zarabia całkiem niezłą sumkę.

Czy istnieje jakiś sposób, by obejść te przepisy, tak żeby w naszych portfelach została możliwie jak największa kwota? Niektórzy gracze decydują się na skorzystanie z usług zagranicznych bukmacherów bez licencji, jednak konsekwencje prawne jakie za to grożą mogą być bardzo srogie. My mamy na to jeszcze jeden, legalny sposób – skorzystaj z usług licencjonowanych buków online, którzy zwracają podatek!

Do zyskania jest naprawdę sporo – bukmacherzy oferują od 14 do 30 % do wartości kuponu. Promocje te mogą dotyczyć zakładów akumulacyjnych, być przyznawane o określonych porach dnia w ramach promocji typu „happy hours”, czy dotyczyć określonych wydarzeń sportowych. Wystarczy, że sprawdzimy zakładki „promocje” u wybranego buka, by dowiedzieć się co na tę chwilę obejmuje ich oferta!

Totolotek – zyskaj zwrot podatku w ramach promocji „Gram Grubo”

Jeśli szukasz dobrego buka ze stałą promocją na zwrot podatku, to świetnym wyborem może okazać się Totolotek. Ten doświadczony buk zwraca 14 % od wartości kuponu w ramach oferty „Gram Grubo”. Sama formuła tej promocji jest co prawda dość elastyczna, jednak główne założenie pozostaje za każdym razem takie same – jeśli obstawimy wskazane rozgrywki za sumę i po kursie określonym przez buka, wówczas zyskamy bonus do wartości kuponu. Promocja „Gram Grubo” obejmuje m. in. mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej, rozgrywki Ekstraklasy, czy europejskie puchary.

Poza tym, Totolotek daje swoim nowym klientom możliwość zyskania na bonusie powitalnym od depozytu. Co więcej, jeśli podczas rejestracji podasz jeden z naszych kodów promocyjnych, będziesz mógł otrzymać freebet o wartości 25 PLN!


Powrót