Jak obstawiać bez dowodu?

Zaktualizowano

Ażeby móc w pełni cieszyć się z możliwości serwisów online u legalnych polskich bukmacherów online musimy pomyślnie przejść przez proces weryfikacji, co łączy się m. in. z przesłaniem skanu lub zdjęcia naszego ważnego dowodu tożsamości – może to być dowód osobisty lub paszport. Weryfikacja dokumentu jest wymagana od graczy ustawowo i na dłuższą metę nie można tego obejść,

Czy jest jednak coś co można z tym zrobić w sytuacjach awaryjnych, gdy np. akurat jesteśmy w trakcie wyrabiania dowodu osobistego? Oczywiście! Wielu licencjonowanych buków umożliwia swoim klientom możliwość założenia tzw. konta tymczasowego. Wystarczy, że poprawnie przejdziemy przez proces rejestracji, a wymagane dokumenty będziemy mogli dosłać później, gdy już będziemy uposażeni w ich wersję cyfrową. Do tego czasu będziemy mogli dokonywać depozytów za pomocą dostępnych metod płatności i typować mecze. Nie będziemy jednak mogli np. wypłacić wygranych środków na nasze konto bankowe, aż do momentu uzyskania pełnego dostępu do pełnego.

Należy jednak pamiętać, że część bukmacherów online przyznaje nam dostęp do konta tymczasowego na to ograniczony czas. Przykładowo, Fortuna i Milenium wymagają od nas dosłania dokumentów w przeciągu 28 dni, a Totalbet w terminie 90 dni od momentu założenia konta. Ponadto, operatorzy zakładów wzajemnych online dość często nakładają na użytkowników z kontami tymczasowymi limity na zakłady. Na ogół wynoszą one w okolicy 5000 PLN i po przekroczeniu tej kwoty nie będziemy mogli dalej obstawiać.

Typuj bez dowodu w PZBUK

Istnieje na szczęście bukmacher, który nie daje nam ograniczeń czasowych na uzupełnienie dokumentów, a do tego nie nakłada żadnych limitów na wpłacanie środków. Mowa tu o PZBUK, czyli jednym z najmłodszych legalnych polskich bukmacherów. PZBUK umożliwia wszystkim swoim nowym klientom skorzystanie na atrakcyjnym bonusie powitalnym od pierwszej wpłaty, niezależnie od tego czy mają dostęp do pełnego konta czy tylko do konta tymczasowego. Co więcej, PZBUK akceptuje specjalne kody promocyjne za sprawą których wartość bonusu wzrośnie, a Ty zyskasz dodatkowe środki na darmowe zakłady.


Powrót