Jak obstawiać BetGames ?

Zaktualizowano

W ostatnim czasie na rynku legalnych bukmacherów online bardzo głośno było o wprowadzeniu do swojej oferty przez STS symulacji gier karcianych BetGames. Jak wiadomo, w Polsce obowiązuje restrykcyjna ustawa hazardowa, według której monopol na prowadzenie kasyn online ma nasze państwo. Mimo to, spółka zarządzana przez prezesa Mateusza Juroszka znalazła sposób, by założenia tej ustawy obejść i zaoferowała karcianą wariację na temat gier losowych, mocno przypominającą w swoich założeniach wirtualne sporty. Jesteśmy przekonani, że karcianki od BetGames w STS szybko znajdą swoich amatorów i odniosą sukces porównywalny do wspomnianych virtuali. Przyjrzyjmy się więc nieco bliżej tej ciekawej opcji i dowiedzmy się jak obstawiać te gry.

BetGames w STS – jak je obstawiać?

Bukmacher STS zawarł w swoim serwisie trzy gry oparte na symulacji popularnych gier karcianych. Są to Wojna, Bakarat i Poker. Żeby wygrać, osoba typująca ma za zadanie wskazać zwycięstwo krupiera lub poszczególnych graczy. Tym samym, nie jesteśmy bezpośrednio uczestnikami rozgrywki, a jedynie obstawiamy to, kto wygra dane rozdanie lub tak jak w pokerze jaki układ będzie zwycięski. Dzięki takiej formie rozgrywki założenia ustawy hazardowej nie zostają naruszone. Ażeby postawić zakład na BetGames należy kolejno:

1.     Zalogować się na swoje konto w STS i jeśli to konieczne wpłacić depozyt.

2.     Wejść w zakładkę BETGAMES i wybrać interesującą nas grę.

3.     Wybrać kategorię zakładu i wskazać wynik rozdania.

4.     Określić kwotę za jaką chcemy obstawić w polu „Stawka”.

5.     Zawrzeć zakład przez kliknięcie w „Obstaw”.

Wygrane są wyliczane podobnie jak w przypadku zakładów bukmacherskich, poprzez przemnożenie stawki pomniejszonej o podatek przez kurs, z tą różnicą, że nie mamy możliwości gry kombinacyjnej. 

Typuj BetGames legalnie w STS

Gry karciane z serii BetGames możesz typować legalnie wyłącznie u bukmachera STS. Jeśli lubisz gry karciane i chciałbyś zacząć grać za prawdziwe pieniądze, to jest to prawdopodobnie najlepsza tego typu opcja w polskim Internecie. Ponadto, jeżeli zdecydujesz się założyć konto w STS i dokonasz pierwszego depozytu, to z automatu zostaniesz uprawniony do skorzystania na bonusie powitalnym, a jeśli przy rejestracji podasz nasze unikalne kody promocyjne, będziesz mógł dodatkowo zyskać freebet i zakład bez ryzyka


Powrót