Jak grać w sporty wirtualne ?

Zaktualizowano

Sporty wirtualne pojawiły się w ofertach legalnych bukmacherów online już pewien czas temu i błyskawicznie zdobyły szerokie grono wiernych fanów. Znane również pod nazwą „virtuale” są wariacją na temat gier losowych, jednak zamiast śledzić losowanie numerków lub kolorów, mamy do dyspozycji bardzo ciekawą i często dramatyczną rozgrywkę, w mecze piłki nożnej, koszykówki, tenisa lub różnych sportów wyścigowych. Wszystko to podane na ogół w niezwykle miłej dla oka szacie graficznej i z licznymi rynkami do obstawiania. Przyjrzyjmy się tej opcji nieco bliżej na przykładzie oferty bukmachera Fortuna

Sporty wirtualne w Fortunie

Bukmacher Fortuna jest jednym z prekursorów wirtualnych sportów na polskim rynku. Na tę chwilę w swojej ofercie posiada następujące gry tego typu:

– piłka nożna,

– tenis,

– wyścigi konne,

– wyścigi psów,

– samochody,

– żużel.

Dwa pierwsze wymienione virtuale to gry sportowe, które możemy obstawiać w formie trzydrogowej, jak w przypadku piłki nożnej i dwudrogowej w przypadku tenisa. Typując piłkę nożną możemy dodatkowo obstawić liczbę goli poniżej/powyżej, dokładną liczbę bramek oraz rezultat spotkania. Z kolei w tenisie poza zwycięzcą możemy obstawić jeszcze rezultat gema oraz łączną liczbę punktów zdobytą przez graczy.

W sportach wyścigowych mamy z kolei za zadanie wytypowanie zwycięzcy wyścigu lub jego miejsca na podium. Poszczególne gry różnią się przy tym liczbą uczestników, a co za tym idzie kursami. W przypadku wyścigów koni i psów liczba zwierząt może być różna. Z kolei w wyścigach samochodowych uczestników jest zawsze 12, a w żużlu – 4.

Fortuna – legalny bukmacher z licencją MF

Zabawę w obstawianie wirtualnych sportów w Fortunie możesz zacząć w każdej chwili. Wystarczy, że założysz konto u tego legalnego bukmachera online. Przy okazji będziesz mógł zyskać na aż dwóch ofertach na start – bonusie powitalnym od pierwszej wpłaty na iKonto oraz na darmowym zakładzie bez ryzyka. Jeżeli podczas rejestracji skorzystasz dodatkowo z naszych linków i kodów promocyjnych, wówczas maksymalna wartość bonusu wzrośnie, i to znacznie!


Powrót