Gdzie są najwyższe wygrane?

Zaktualizowano

Każdy fan typowania, który stanie przed wyborem bukmachera online, najpewniej będzie zastanawiał się, który bukmacher zapewni mu możliwie jak najwyższe wygrane. Wartość wygranych w końcu uzależniona jest nie tylko od tego jak wiele środków zainwestujemy w kupon, ale również od kursów na poszczególne wybrane przez nas wydarzenia. Niestety, znalezienie bukmachera, który miałby najwyższe kursy na wszystkie sporty, rozgrywki i rynki jest praktycznie niemożliwe. Mimo to, istnieją sposoby, by sprawdzić rzeczywistą wartość kursów u poszczególnych buków na dane wydarzenia lub ligi. Dowiedzmy się jak to zrobić.  

Gdzie są najwyższe wygrane – obliczanie marży

Wartość kursów bukmacherskich oblicza się poprzez ustalenie wysokości prowizji jaką bukmacher pobiera za prowadzenie zakładów. Prowizję tę nazywamy marżą. Ażeby obliczyć procentową wartość marży pobieranej za dane spotkanie należy zastosować następujące równania:

W przypadku zakładów dwudrogowych:

(1/kurs na wygraną 1. drużyny x 100) + (1/kurs na wygraną 2. drużyny x 100) – 100 = marża w %

W przypadku zakładów trzydrogowych:

(1/kurs na wygraną 1. drużyny x 100) + (1/kurs na remis x 100) + (1/kurs na wygraną 2. drużyny x 100) – 100 = marża w %

Sprawdźmy wysokości marży pobieranych przez losowo wybranego bukmachera na przykładzie meczu Cracovia Kraków – Dunajska Streda. Kursy na to spotkanie u operatora X przedstawiają się następująco:

Wygrana Cracovii – 1,99

Remis – 3,40

Wygrana Dunajskiej Stredy – 3,55

Podstawiamy kursy pod wspomniane działanie:

(1/1,99 x 100) + (1/3,40 x 100) + (1/3,55 x 100) – 100 = 50,25 + 29,41 + 28,16 – 100 = 7,82 (%) 

7,82% to wysokość marży jakie testowany przez nas bukmacher pobiera za obsługę zakładu, przy czym należy pamiętać, że im niższa marża, tym wyższe wygrane!

forBET – legalny bukmacher z bardzo atrakcyjnymi kursami

W zestawieniu bukmacherów z najwyższymi kursami, w czołówce niemal zawsze znajduje się miejsce dla forBET. Bukmacher ten działa legalnie na polskim rynku od 2016 roku i od tamtego czasu zdążył zaskarbić sobie sympatię sporego grona fanów typowania. Popularność tego operatora nie jest jednak wyłącznie zasługą oferty kursowej. forBET oferuje swoim klientom również możliwość skorzystania na bardzo atrakcyjnym bonusie powitalnym od trzech pierwszych depozytów, o łącznej wartości nawet 1200 PLN. To jednak nadal nie wszystko! Jeśli skorzystasz z naszego ekskluzywnego kodu promocyjnego, zostaniesz dodatkowo uprawniony skorzystania na zakładzie bez ryzyka i freebecie o łącznej wartości 200 PLN!


Powrót