Gdzie obstawiać żużel? Nasz poradnik

Zaktualizowano

Żużel, znany na świecie pod nazwą speedway, od lat cieszy się w naszym kraju sporą popularnością. Fakt, że mecze czołowych drużyn z Ekstraligi przyciągają na stadiony i przed telewizory tysiące widzów nie powinien dziwić. Nasze rodzime rozgrywki od wielu lat uważane są za najlepsze na świecie, a pieniądze jakie wypłacane są czołowym zawodnikom potrafią zadziałać na wyobraźnię. Warto również wspomnieć o fanatycznych kibicach tych klubów, którzy wkładają mnóstwo pracy i serca, by zapewnić swoim idolom jak najgłośniejszy i najbardziej kolorowy doping. „Czarny sport”, bo tak potocznie mówi się na tę dyscyplinę, gwarantuje również spore emocje fanom typowania. Dowiedzmy się gdzie najkorzystniej obstawiać ten piekielnie ekscytujący sport.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze buka 

Jeśli szukasz bukmachera, który ma ofertę atrakcyjną dla fanów żużla, to bardzo ważne byś sprawdził, czy ma w swojej ofercie zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo. O ile zakłady typu pre-match wydają się być czymś oczywistym, to już nie każdy buk oferuje zakłady żużlowe live, które gwarantują typerom maksymalną dawkę adrenaliny, szczególnie jeśli masz dostęp do transmisji telewizyjnej z tego wydarzenia i możesz obstawiać bieg za biegiem. Ważne są również dostępne rynki. Tym samym, przy wyborze buka nie należy ograniczać się do klasycznego 1X2, czy handicapów. Inne atrakcyjne rynki to m. in. pojedynki zawodników head-to-head, ilość punktów zawodnika w formie under/over, czy jego miejsce w danym biegu w przypadku zakładów live. Jasne, że im więcej dostępnych opcji, tym lepsza oferta. Podobnie jest również z listą dostępnych lig. Poza polską Ekstraligą i zawodami Grand Prix, fajnie, by można było typować ligę szwedzką, duńską, angielską czy turnieje z cyklu SEC.

Obstawiaj mecze żużlowe u bukmachera forBET

forBET to jeden z liderów, jeśli chodzi o sponsorowanie speedwaya w naszym kraju. Jest m. in. sponsorem tytularnym Włókniarza Częstochowa. Poza tym, ma bardzo bogatą ofertę na tę dyscyplinę, a każdy jego klient jest uprawniony do bonusu powitalnego od trzech pierwszych depozytów, o wartości kolejno 100, 75 i 50% wpłaconych środków. forBET uznaje również nasze kody bonusowe, dzięki którym zdobędziesz jeszcze zakład bez ryzyka i freebet.


Powrót