Gdzie obstawiać zakłady na wybory prezydenckie?

Zaktualizowano

Po emocjach związanych z tegorocznymi wyborami do europarlamentu oraz parlamentu, przed polskim wyborcą już wkrótce stanie kolejna okazja, by spełnić swój obywatelski obowiązek – w 2020 roku odbędą się wybory prezydenckie. Mimo iż nie jest znany jeszcze miesiąc, w którym pójdziemy głosować, to jasne jest, że już niedługo Polacy będą mogli ekscytować się zaciętą kampanią prezydencką. Co ciekawe, ruszyła już także karuzela związana z zakładami bukmacherskimi na to wydarzenie, a jednym z buków, który już oferuje ciekawe rynki związane z tym wydarzeniem jest BETFAN.

Czy prezydent w wyborach 2020 r zostanie wyłoniony w pierwszej turze?

BTFAN wystawił w swojej ofercie zakład na to czy prezydent RP w przyszłorocznych wyborach zostanie wyłoniony już w pierwszej turze. Kursy na ten zakład przedstawiają się w sposób następujący:

TAKNIE
3,251,24
BETFANBETFAN

Jak widać, bukmacher obstawia opcję, że żaden z kandydatów nie będzie w stanie zwyciężyć w pierwszej turze. Jeśli weźmiemy pod uwagę wcześniejsze rozstrzygnięcia wyborów na prezydenta w trzeciej RP, to jasne staje się, że sytuacja taka to prawdziwa rzadkość – do tej pory jedynym politykiem, któremu sztuka ta się udała był Aleksander Kwaśniewski, który w wyborach w 2000 roku uzyskał 53,9 % i już po pierwszej turze jasne stało się, że pozostanie na stanowisku na kolejną kadencję. Czy prezydent Andrzej Duda powtórzy jego wynik? Cóż, mimo, że jest faworytem całego wyścigu, jest to raczej wątpliwe, by zwyciężył już po pierwszym głosowaniu.

Gdzie typować zakłady na wybory prezydenckie w 2020 roku?

Zakłady na wybory prezydenckie w 2020 roku dostępne będą u licznych legalnych bukmacherów online. Jako jeden z pierwszych możliwość obstawiania wyników tego wydarzenia umożliwia BETFAN, który posiada bardzo bogatą ofertę na zakłady pozasportowe, obejmujące m. in. politykę. To jednak nie wszystko na co liczyć mogą klienci BETFAN – bukmacher ten oferuje również jeden z najwyższych bonusów powitalnych na polskim rynku, a przy tym akceptuje kody promocyjne, dzięki którym jego nowi klienci mogą zyskać jeszcze więcej środków na darmowe zakłady! 


Powrót