Gdzie obstawiać zakłady na Big Brothera? Nasz poradnik

Zaktualizowano

Big Brother to zapoczątkowany w 1997 roku w Holandii format telewizyjny, który był prekursorem tzw. „reality show”, czyli programów, których głównym celem jest zaprezentowanie telewidzom przekazu jak najbardziej zbliżonego do prawdziwego życia. Nie ma tutaj miejsca na scenariusze, a uczestnicy reagują na ogół spontanicznie. 

Na polskich ekranach Big Brother po raz pierwszy pojawił się w 2001 roku w telewizji TVN i od razu zyskał ogromną ilość oddanych fanów. Zwycięzcą pierwszej edycji został strażnik miejski ze Świecia, Janusz Dzięcioł, który zdobytą w programie popularność przekuł później na sukces w polityce – był posłem na sejm VI i VII kadencji.

Nie był on oczywiście jedynym uczestnikiem, który dzięki obecności w domu Wielkiego Brata stał się rozpoznawalny. Inni bohaterowie programu często trafiali później na ścianki najróżniejszych eventów i stawali się celebrytami. Wystarczy wspomnieć Piotra „Gulczasa” Gulczyńskiego, Agnieszkę „Frytkę” Frykowską czy znaną ze swojej sympatii do jednorożców Jolę Rutowicz. Ostatnią edycję już pod nazwą Big Brother Polska wygrała Magdalena Wójcik.

Główne zasady Big Brothera pozostają takie same od pierwszego sezonu. Po castingach do domu Wielkiego Brata trafia kilkunastu uczestników, którzy w trakcie programu będą brać udział w różnych zabawach i zadaniach, za które będą nagradzani. Jednocześnie, będą rywalizowali o głosy widzów, którzy swoją sympatię będą okazywać za pomocą głosów w Internecie i sms-ów. Zwycięzca programu otrzyma 100 000 PLN i samochód Mitsubishi Space Star.

Big Brother Polska – zakłady bukmacherskie

Fani typowania mogą obstawiać zwycięzcę tego programu u legalnego polskiego bukmachera BETFAN. Kursy na poszczególnych uczestników kształtują się następująco:

UczestnikKurs
Kamil Lemieszewski5,0
Natalia Dawidowska5,0
Sarah Poznachowski6,0
Dawid Łojewski7,0
Malwina Ha8,0
Mateusz Sławiński9,0
Vasileios Tomazos10,0
Katarzyna Strojek10,0
Małgorzata Szmal10,0
Anna Izvarina 15,0
Wiktor Stadniczenko 25,0
Marytna Lewandowska30,0
Łukasz Stawicki50,0
Karolina Sztafa70,0

Głównymi faworytami po pierwszych kilku dniach są zdaniem BETFAN Kamil Lemieszewski i Natalia Dawidowska, którzy na starcie programu zrobili wokół siebie najwięcej zamieszania.  

Typuj wydarzenia nie tylko sportowe w BETFAN

Bukmacher BETFAN to w chwili pisania tego artykułu najmłodszy legalny bukmacher na polskim rynku. Poza zakładami sportowymi udostępnia on w swojej ofercie liczne zakłady na wydarzenia ze świata rozrywki. Wyróżnia się również bardzo wysokim bonusem powitalnym. Jeśli planujesz założyć u niego konto, to nie zapomnij przy rejestracji podać nasz kod bonusowy, dzięki czemu zyskasz dodatkowe fundusze na zakłady.


Powrót