Gdzie obstawiać skoki narciarskie? Nasz poradnik

Zaktualizowano

Polska przez wiele lat nie należała do światowych potęg w żadnej zimowej dyscyplinie. Zmieniło się to dopiero za sprawą legendarnego Adama Małysza, który czterokrotnie wygrywał Puchar Świata w skokach narciarskich. Wraz z sukcesami “Orła z Wisły” w Polsce narodziło się zjawisko znane jako „Małyszomania”. Na fali sukcesów Małysza, setki młodych chłopców i dziewcząt wzięło się za trenowanie tej emocjonującej dyscypliny. Dzięki temu, świat miał okazję poznać talent Kamila Stocha, który spełnił marzenia Polaków o olimpijskim złocie – skoczek z Zębu trzy razy stawał na najwyższym podium IO indywidualnie, a do tego dorzucił brąz w drużynie. Pozostaje mieć nadzieję, że również on doczeka się godnych siebie następców, a my – polscy kibice – w dalszym ciągu będziemy mogli emocjonować się bojem o Kryształową Kulę w skokach narciarskich.

Gdzie można obstawiać skoki narciarskie?

Już 23 listopada na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince odbędą się pierwsze zawody sezonu 2019/2020. Będzie to sezon pod wieloma względami wyjątkowy, przede wszystkim za sprawą zmiany trenera – Stefana Horngachera zastąpił Czech Michał Dolezal. Czy będzie w stanie nawiązać do sukcesów austriackiego szkoleniowca? Tego dowiemy się już wkrótce. W każdym razie wyniki Letniej Grand Prix, którą wygrał Dawid Kubacki, może napawać polskich kibiców optymizmem. Poza nim, w drużynie nie powinno zabraknąć miejsca dla Kamila Stocha, Piotra Żyły czy Jakuba Wolnego.

Obstawiaj skoki narciarskie w Fortunie i wspieraj PZN!

Legalny bukmacher Fortuna to jeden z największych mecenasów polskiego sportu. Jest on także sponsorem PZN, czyli Polskiego Związku Narciarskiego. Tym samym, obstawiając zakłady właśnie u tego buka, wspierasz jednocześnie naszych zimowych sportowców, w tym m. in. drużynę skoczków, biegaczy narciarskich czy biathlonistów. Ponadto, każdy nowy użytkownika internetowego serwisu Fortuny ma prawo zyskać na aż dwóch atrakcyjnych bonusów powitalnychzakładu bez ryzyka i bonusu 100% od depozytu. Korzyści mogą być jeszcze większe, jeśli podczas rejestracji skorzystasz ze specjalnych linków i kodów promocyjnych, które znajdziesz na naszej stronie!


Powrót