Gdzie obstawiać Mistrzostwa Świata w piłce nożnej? Nasz poradnik

Zaktualizowano

Piłkarski mundial to najważniejsza impreza czterolecia w świecie futbolu. Wydarzenie to tradycyjnie należy do najbardziej medialnych, a mecze najlepszych reprezentacji piłkarskich przyciągają przed telewizory wielomilionową widownię. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej mężczyzn to również tradycyjnie wielkie wydarzenie dla typerów, którzy na ogół mogą obstawiać zakłady terminowe na to wydarzenie miesiące przed ich rozpoczęciem. Mimo iż do kolejnego turnieju rangi światowej, który tym razem odbędzie się w Katarze, pozostało jeszcze sporo czasu, już teraz sprawdźmy co i gdzie można w związku z nim obstawiać.

Mistrzostwa Świata – trochę historii

Pierwszy Mundial w piłce nożnej odbył się w 1930 roku w Urugwaju. Triumfowała wówczas reprezentacja gospodarzy, której sztuka ta udała się później jeszcze jeden raz. Najbardziej utytułowanym zespołem na MŚ jest jednak ich rywal ze strefy południowoamerykańskiej, reprezentacja Brazylii. Legendarni Canarinhos zdobyli łącznie 5 tytułów. Po piętach depczą im reprezentacje Włoch i Niemiec, które czterokrotnie wygrywały ten turniej. Stawkę historycznych mistrzów świata uzupełniają jeszcze Argentyńczycy (2 tytuły), Francuzi (2) i Hiszpanie (1). W historii futbolu zapisali się także Polacy, którzy dwukrotnie stawali na najniższym stopniu podium, w roku 1974 i 1982. Na kolejnym turnieju mistrzowskim w 2022 roku w Katarze tytułu najlepszej drużyny globu bronić będą Francuzi.

Zakłady na MŚ w piłce nożnej

W ofercie legalnych polskich bukmacherów znajdziesz m. in.:

– Zakłady terminowe na zwycięzców i medalistów turnieju;

– Zakłady terminowe na króla strzelców;

– Zakłady terminowe na osiągnięcia Polaków;

– Zakłady przedmeczowe 1X2;

– Zakłady na bramki;

– Zakłady na handicapy;

– Zakłady na kartki i rzuty rożne;

– Zakłady na dokładny wynik;

– Zakłady na strzelców bramek w poszczególnych meczach;

… i wiele innych.

Obstawiaj mecze piłkarskiego Mundialu w Totolotku

Bukmacherem mającym bardzo długie tradycje w prowadzeniu zakładów na piłkarski Mundial jest Totolotek. Firma ta zaczęła swoją działalność w okresie transformacji, a więc na początku lat dziewięćdziesiątych. Wyróżnia się latami doświadczeń na polskim rynku zakładów wzajemnych oraz wysokim bonusem powitalnym. Pamiętaj, że wartość środków promocyjnych możesz w istotny sposób zwiększyć dzięki naszym ekskluzywnym kodom bonusowym Totolotek.


Powrót