Gdzie obstawiać mecze Polaków? Nasz poradnik

Zaktualizowano

Jeśli jesteś fanem sportu i mieszkasz w kraju nad Wisłą, to najwięcej emocji dostarcza Ci najpewniej oglądanie spotkań Biało-czerwonych. Oczywiście najwięcej fanów ma nasza rodzima reprezentacja w piłce nożnej, chociaż czasami oglądanie ich zmagań przynosi więcej negatywnych niż pozytywnych emocji. 

Inni kibice preferują siatkówkę. Nie ma co się dziwić – kadra Biało-czerwonych w tej dyscyplinie od lat daje nam bardzo wiele powodów do dumy. Mowa tu oczywiście o reprezentacji mężczyzn, którzy dwa razy z rzędu zostawali mistrzami świata, kolejno pod wodzą Stefana Antigi i Vitala Heynena. Liczyć możemy również na naszą kadrę pań, która na przełomie sierpnia i września zajęła czwarte miejsce na mistrzostwach Europy. 

W ostatnim czasie dużo miłych chwil polskim fanom zapewnili również nasi koszykarze, którzy zakończyli Mundial w najlepszej ósemce. Na ogromną dawkę adrenaliny jeszcze kilka lat temu liczyć mogliśmy również podczas oglądania meczów naszych drużyn szczypiornistów i szczypiornistek, jednak od pewnego czasu wiedzie się im nieco gorzej. Pozostaje mieć nadzieję, że już wkrótce i oni będą w stanie nawiązać do swoich największych sukcesów.

Chociaż jedna z głównych zasad typowania odradza obstawiania spotkań naszych ulubionych drużyn, to chyba każdy typer od czasu do czasu lubi postawić mecze polskich zespołów, tym bardziej, że tego typu mecze ogląda się wówczas jeszcze ciekawiej. Nie każdy jednak wie, że obstawiając mecze u legalnych bukmacherów online, wspiera się jednocześnie polski sport! 

Obstawiaj mecze polskich reprezentacji u legalnych bukmacherów

Jednym z największych sponsorów polskiego sportu jest Fortuna, która za swoją działalność otrzymała tytuł Mecenasa Polskiego Sportu 2018 podczas Gali Mistrzów Sportu. Bukmacher ten wspiera m. in. zespoły Legii Warszawa, Rakowa Częstochowa, Miedzi Legnica, a także Polski Związek Narciarski. Obstawiając zakłady w jego serwisie online, wspierasz polski sport, a do tego będziesz mógł skorzystać na aż dwóch bardzo atrakcyjnych bonusach powitalnych. Ponadto, jeśli zarejestrujesz konto przez jeden z naszych linków i kodów promocyjnych, zyskasz jeszcze więcej funduszy na darmowe zakłady!


Powrót