Gdzie obstawiać Fame MMA?

Zaktualizowano

MMA to na chwilę obecną jedna z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych. Emocjonujące i niekiedy bardzo brutalne walki w klatce gromadzą przed telewizorami miliony widzów. Na świecie największą i najpopularniejszą organizacją mieszanych sztuk walki jest amerykańskie UFC, prowadzone przez charyzmatycznego Danę White’a. Z kolei w Polsce dyscyplina ta nieodłącznie kojarzy się z prowadzoną przez Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego federacją KSW.

Ogromna rozpoznawalność KSW w dużej mierze wzięła się z kontraktowania walk znanych w Polsce celebrytów, takich jak Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, Paweł „Popek” Rak, Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika czy Tomasz „Strachu” Oświeciński. Pojedynki MMA tego typu znanych osobistości noszą nazwę „freak fightów”, a obecność znanych osobistości w karcie walk na ogół przekłada się na wysokie słupki oglądalności i wykupione dostępy pay-per-view.

Na popularności „freak fightów” w naszym kraju skorzystali również założyciele „Fame MMA”, czyli gali MMA, w ramach której do klatki wchodzą popularni w naszym kraju youtuberzy, instagramowi influencerzy czy artyści. Podobnie jak obecnie KSW, organizatorzy tych gali zarabiają przede wszystkim na dostępach do internetowych relacji w formie pay-per-view, a chętnych do ich wykupienia najwyraźniej nie brakuje, ponieważ w krótkim czasie odbyły się cztery gale z tego cyklu.

Nie muszę chyba wspominać, że „Fame MMA” cieszy się największą popularnością wśród ludzi młodych, którzy mogą sprawdzić jak w klatce radzą sobie ich idole, tacy jak Michał “Boxdel” Baron, Adrian “Polak” Polański, Marek “Adbuster” Hoffman czy Monika “Esmeralda” Godlewska. Mimo iż poziom sportowy tych walk nie zawsze stoi na najwyższym poziomie, to poszczególne pojedynki dostarczają na ogół sporych emocji.

LVBET – bukmacher z ofertą na „Fame MMA”

Pierwsze cztery gale z cyklu „Fame MMA” obstawiać można było wyłącznie u bukmachera LVBET i niewykluczone, że z kolejnymi będzie podobnie. Dlatego też, jeśli chcesz mieć możliwość typowania walk internetowych celebrytów, to polecamy usługi tego buka. Przy okazji będziesz mógł skorzystać na atrakcyjnym bonusie powitalnym, a jeśli przy rejestracji podasz nasz ekskluzywny kod bonusowy zyskasz 20 PLN bez depozytu, które będziesz mógł przeznaczyć np. na obstawienie gali „Fame MMA”!


Powrót