Gdzie obstawiać esport? Poradnik typera

Zaktualizowano

Rozgrywki esportowe zdążyły zaskarbić sobie sympatię milionów graczy i widzów na całym świecie, którzy śledzą najważniejsze turnieje za pośrednictwem serwisów YouTube i Twitch. Liczba ta stale rośnie, co nie mogło umknąć uwadze legalnych polskich bukmacherów online, którzy prześcigają się w oferowaniu coraz bogatszej listy wydarzeń ze świata esportu. Jednym z bukmacherów, który podchodzi do tematu najpoważniej jest STS, czyli jeden z największych buków online w naszym kraj.

STS swoją esportową ofensywę przeprowadził stosunkowo niedawno, jednak trzeba przyznać, że zrobił to ze sporym rozmachem. Jednym z głównych punktów jego oferty jest współpraca z zespołami esportowymi, takimi jak devils.one, AGO Sport, czy Charleroi Esports. STS bardzo często podejmuje się również sponsorowania dużych imprez związanych ze sportem elektronicznym, takich jak Polska Liga Esportowa czy Mistrzostwa Polski w Counter Strike: Global Offensive.

W ślad za działalnością sponsorską poszło również wzbogacenie oferty esportowej, a na liście dostępnych do obstawiania turniejów znajdziemy duże i małe turnieje w takie gry jak wspomniane CS: GO, a także LoL, DoTA 2, StarCraft 2, King of Glory, NBA 2K, Overwatch, Rainbow 6 i Warcraft 3.Co ważne, STS uruchomił osobną podstronę na te rozgrywki, gdzie gracze mają dostęp do kalendarza wydarzeń ze świata sportu elektronicznego. Na tej podstronie znajdziemy również podstrony takie jak ABC Gracza, Zasady oraz Blog. Ponadto, bukmacher ten daje możliwość typowania zarówno zakładów przedmeczowych, jak i live.

Zdobądź bonus na start w STS i typuj najciekawsze rozgrywki e-sportowe

Bukmacher STS kusi swoich potencjalnych graczy nie tylko nowatorskim podejściem do esportu. Każdy nowy właściciel konta w jego serwisie online zostaje również uprawniony do uzyskania wysokiego bonusu powitalnego na start. Tym co wyróżnia tę promocję jest fakt, że bonus jest przyznawany na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach. Ponadto, jeśli podczas rejestracji podasz nasz ekskluzywny kod promocyjny, to zostaniesz dodatkowo uprawniony do skorzystania na freebecie oraz na darmowym zakładzie bez ryzyka


Powrót