Gdzie obstawiać DOTA?

Zaktualizowano

Defence of the Ancients 2, czyli w skrócie DOTA 2, to jedna z najpopularniejszych gier w świecie e-sportu, a zarazem prawdziwy klasyk tej błyskawicznie zyskującej popularność dyscypliny. Samo DOTA 2 to tak naprawdę „mod”, czyli modyfikacja, legendarnej gry typu MMO World of Warcraft, stworzonej przez potentata rozrywki elektronicznej, firmę Blizzard. Z kolei opracowane przez grupę wyjadaczy DOTA było prekursorem gier typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), czyli internetowego pola walki. 

Wraz z pojawieniem się drugiej części, rozgrywka uległa udoskonaleniu i stała się jeszcze bardziej atrakcyjna i mimo iż od jej wydania minęło 6 lat, w dalszym ciągu cieszy się sporą popularnością, a najlepsi e-sportowcy grający w DOTA 2 mają liczne grono fanów w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Sieciówka ta w naszym kraju co prawda znacznie ustępuje popularnością grze League of Legends (nota bene opartej na kodzie samego DOTA), jednak możemy poszczycić się jednym wybitnym przedstawicielem tej dyscypliny e-sportowej – 18-letnim Michałem „Nishą” Jankowskim, który na co dzień gra w jednym z najlepszych zespołów na świecie – Team Secret. 

Seria Defence of the Ancients stała się sławna z jeszcze jednego powodu. Mowa tu o rekordowych pulach nagród fundowanych dla uczestników dużych turniejów. Wysokie wygrane turniejowe z pewnością działają na wyobraźnię graczy na całym świecie, jednak nie każdemu z nich będzie dane wziąć udział w dużych zawodach, takich jak rozgrywany co roku The International. Dla tych fanów e-sportu, którzy jednak chcieliby nieco zarobić na swojej fachowej wiedzy nt. tej gry, polecamy usługi legalnych bukmacherów online, którzy często w swoich ofertach wystawiają kursy na wydarzenia z nią związane.

Obstawiaj rozgrywki DOTA 2 w LVBET!

Jeśli szukasz buka z bogatą ofertą e-sportową, u którego będziesz mógł typować m. in. rozgrywki w DOTA 2, to polecamy LVBET. Operator ten to prawdziwy potentat w tej błyskawicznie rozwijającej się dyscyplinie i jako jeden z niewielu specjalizuje się właśnie w sporcie elektronicznym. Ponadto, każdy kto założy u niego konto będzie mógł skorzystać na wysokim bonusie powitalnym LVBET o wartości nawet 1500 PLN. To jednak nie wszystko – jeśli przy rejestracji skorzystasz z naszych specjalnych kodów promocyjnych, zostaniesz dodatkowo uprawniony do bonusu bez depozytu! Ta ekskluzywna oferta należy do najlepszych na rynku.


Powrót