Gdzie obstawiać CS:GO?

Zaktualizowano

CS:GO, a dokładniej Counter Strike: Global Offensive, to znana strzelanka taktyczna i prawdziwy klasyk wśród gier sieciowych, a jednocześnie jedną z najpopularniejszych gier e-sportowych na świecie. Co ciekawe, pierwsza wersja gry powstała jeszcze w XX wieku, a dokładniej w 1999 roku. Początkowo był to tylko „mod”, czyli modyfikacja niezwykle popularnego FPP shootera “Half Life” autorstwa studia Valve. Dzieło dwóch zapaleńców, Minha Le’a i Jessa Cliffe’a zdołało jednak przewyższyć pierwowzór popularnością i błyskawicznie stała się ogromnym hitem obleganych w tamtych czasach kafejek internetowych. CS:GO zyskało również ogromną popularność w naszym kraju, w dużej mierze za sprawą teamu Virtus Pro, reprezentowanego przez lata wyłącznie przez graczy z Polski.

Typowanie CS:GO online – czego szukać u buka?

Wraz z popularyzacją CS:GO i innych gier online, e-sport trafił również do ofert bukmacherów, którzy swoje zainteresowanie tą dyscypliną okazują również przez sponsorowanie rozgrywek i zespołów zajmujących się szeroko pojętymj sportem elektronicznym. Jeśli rozgrywki CS:GO to coś co jest dla Ciebie najistotniejsze przy wyborze oferty bukmachera, to koniecznie sprawdź czy dany buk pozwala obstawiać nie tylko duże turnieje, tzw. “majory”, ale również mniejsze rozgrywki i ligi, również te lokalne. Ważne są również dostępne rynki, które nie powinny ograniczać się wyłącznie do zakładów na zwycięzcę. Mowię tu o możliwości obstawiania liczby fragów, rund i icg zwycięzców, handicapów czy ace’ów. Wreszcie, przydatna jest również możliwość obstawiania najciekawszych meczów na żywo, najlepiej z opcją śledzenia wydarzeń za pośrednictwem relacji w czasie rzeczywistym. 

LVBET – oferta e-sportowa w jakości premium

LVBET jako jeden z pierwszych bukmacherów w naszym kraju zdecydował się poświęcić dużą ilość czasu i środków nna promowanie wydarzeń e-sportowych w swojej ofercie. Ponadto, zaangażował się również w popularyzację e-sportu w naszym kraju, m. in.  poprzez sponsorowanie Polskiej Ligi Esportowej. W ofercie LVBET znajdziemy nie tylko bardzo bogatą ofertę na CS:GO, ale również na inne popularne gry sieciowe, takie jak Overwatch, Call of Duty, League of Legends, czy DOTA2 – wszystkie dostępne do typowania zarówno w formie przedmeczowej, jak i na żywo. Ponadto, LVBET oferuje jeden z najatrakcyjniejszych bonusów powitalnych, a do tego honoruje nasze ekskluzywne kody promocyjne, dzięki którym zyskasz jeszcze więcej!


Powrót