Promocyjny.pl background

Fortuna jaki jest kod promocyjny?

20 zł bez depozytu
100 zł 130 zł zakład bez ryzyka
1000 zł bonus od wpłaty

Zaktualizowano

fortuna zakłady bukmacherskie
fortuna jaki jest kod promocyjny
rejestracja nowego konta z bonusem w Fortunie

Pod względem popularności zakłady bukmacherskie FORTUNA to ścisła polska czołówka. Ten fakt nie powinien zaskakiwać jeśli spojrzymy na specjalny pakiet bonusów powitalnych przygotowany dla użytkowników, którzy w czasie rejestracji wykorzystali kod promocyjny FORTUNAVIP. Oferta przygotowana jest dla wszystkich osób, które nie posiadają jeszcze konta u tego bukmachera. Założenie konta jest całkowicie darmowe i nie wiąże się z żadnymi opłatami. Co więcej zespół FORTUNY dołoży się do Twoich pierwszych kroków podczas obstawiania zakładów bukmacherskich. Już wyjaśniamy jak to działa i co otrzymasz na start. Po pierwsze zakłady wzajemne przygotowały bonus od pierwszej wpłaty do 1000 złotych, oznacza to, że otrzymasz tyle ile wpłacisz za pierwszym razem, a maksymalną kwotą jaką w ten sposób możesz uzyskać jest właśnie 1000 PLN, drugi przypisany do Twojego konta bonus to 20 PLN bez depozytu, które otrzymasz za sprawą punktów Fortuna Plus Klub, ostatnim bonusem, ale za to o zdecydowanie najwyższej wartości na polskim rynku jest zakład bez ryzyka w wysokości 130 złotych. 

Typ Bonusu Fortuna Bonus
Fortuna Kod Promocyjny: Sprawdź Kod
Za rejestrację: 20 PLN bez depozytu na start
Zakład bez ryzyka: Zwrot do 100 PLN 130 PLN
Bonus od wpłaty: 100% do 1000 PLN
Happy Hours: Wygrane powiększane o 14%
Early Cashout: Wcześniejsza wypłata wyganych
Min. wplata: 1 PLN
Fortuna bonus na start
Oferta bonusowa w FORTUNIE

Gdzie wpisać kod promocyjny FORTUNA ?

kod promocyjny FORTUNA
Formularz rejestracyjny z miejscem na kod

Istnieją dwa sposoby w jaki możesz uzupełnić pole kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym. Pierwszy – czasami mniej pewny – to ręczne uzupełnienie kodu podczas rejestracji na stronie bukmachera. Drugi sposób rekomendowany przez naszą redakcję to przejście na stronę fortuny za przez specjalny link promocyjny, który automatycznie uzupełnia pole kod promocyjny o kod fortunavip. Piszemy, że druga opcja jest bezpieczniejsza, ponieważ w przypadku np. literówki mamy pewność, że uruchomi się za sprawą linku promocyjnego. Jeśli jednak chcesz sam uzupełnić to pole to wystarczy, że wejdziesz na stronę startową FORTUNA i klikniesz w zakładkę REJESTRACJA. Od pewnego czasu założenie nowego konta na stronie tego bukmachera nie zajmuje wiele czasu, ponieważ zdecydowano się uruchomić możliwość szybkiej rejestracji. Za sprawą tej opcji masz możliwość utworzenia nowego konta w zaledwie kilka minut – nam to zajęło jedynie trzy minuty. W tym miejscu należy podać najważniejsze informacje dotyczące Twojego konta tj. imię nazwisko, nazwę użytkownika oraz podstawowe dane kontaktowe. 

Jak uzyskać kod promocyjny FORTUNA ?

Kod promocyjny FORTUNA jest dostępny na stronach specjalizujących się w wyszukiwaniu promocji. Nasza redakcja od lat działa w branży bukmacherskiej i monitorujemy na bieżąco sytuację związaną z kodami promocyjnym dostępnymi do wykorzystania na polskich stronach bukmacherskich online. W tej chwili najwyższą promocją jest ta uruchamiana za sprawą kodu FORTUNAVIP. Jeśli chcesz go wykorzystać wystarczy, że zastosujesz się do poleceń opisanych poprzednim akapicie. Wielka czwórka (STS, FORTUNA, Totolotek, forBET) polskich zakładów bukmacherskich zdecydowała się umieścić pole z kodem z swoich formularzach. Czy to się opłaca ? Chyba najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest założenie nowego konta z wykorzystaniem kodu promocyjnego w Totolotku, który jest aż o 125 zł wyższy niż w standardzie.

FORTUNA jak wypłacić bonus ?

Po spełnieniu wytycznych zawartych w regulaminie bukmachera będziesz miał możliwość skorzystania z pieniędzy przyznanych przez zakłady bukmacherskie. W fortunie jedyną dostępną opcją wypłaty jest przelew bankowy na numer konta podany podczas rejestracji. Nie możesz zapominać o tym, że masz dwa przedziały czasowe, w które musisz się wstrzelić jeśli chcesz otrzymać przelew danego dnia. Zlecenie wypłaty realizowane jeszcze tego samego dnia musisz wykonać do godziny 10:00. Wynika to z godzin funkcjonowania banków i odbioru przelewów. Do godziny 12:00 środki powinny pojawić się na Twoim koncie. Jeśli zlecisz wypłatę później przelew dotrze dopiero następnego dnia do godziny 12:00. Jeszcze jedna rzecz, o której musisz pamiętać dotyczy dni roboczych, bo tyle w te dni otrzymasz pieniądze na konto bankowe. W weekendy wypłaty nie są obsługiwane przez bankowość elektroniczną, więc jedynie możesz zasilić swoje konto

Co daje kod promocyjny ?

W Fortunie jest to bardzo czytelne. Wszystkie bonusy ze standardowej oferty są niższe niż te które otrzymujesz w ramach kodu promocyjnego. Szczególną popularnością cieszy się zakład bez ryzyka w wysokości 130 zł, a możesz go odebrać jedynie w przypadku wpisania do formularza rejestracyjnego kodu promocyjnego FORTUNAVIP. Właściwie na tym opisie moglibyśmy poprzestać, ponieważ mówi on wiele o korzyściach jakie przyznawane są dzięki rejestracji na specjalnych warunkach. Ale musimy jeszcze wspomnieć o tym, że oprócz potencjalnych wyższych wygranych masz po prostu możliwość zapoznać się z całym serwisem tego bukmachera. Nie zapominaj również o aplikacji mobilnej, bo FORTUNA jest tym bukmacherem, który zebrał najwyższe oceny w sklepie AppStore, a korzyści z kodu promocyjnego dostępne są również w aplikacji.

Jak otrzymać bukmacherskie bonusy lojalnościowe ?

W Fortunie sprawa jest nieskomplikowana, ponieważ wystarczy, że zaczniesz stawiać zakłady i automatycznie zostaniesz przypisany do klubu lojalnościowego FORTUNA plus klub. Na zachętę i w celu nauki korzystania z puntów partnerskich otrzymujesz 20 zł właśnie w punktach. Wystarczy, że ustawisz w opcjach kuponu, że nie chcesz grać za swoje pieniądze tylko właśnie za ich równowartość w punktach. Jeśli poprawnie wytypujesz wynik prawdziwa kasa powędruje na Twoje konto.