Promocyjny.pl background

forBET jaki jest kod promocyjny?

0 zł 100 zł freebet bez ryzyka
0 zł 100 zł Zakład bez ryzyka
2000 zł mistrzowski start

Zaktualizowano

forbet zakłady bukmacherskie
forbet jaki jest kod promocyjny
Rejestracja nowego konta z bonusem w forBET

Najwyższą promocję uruchamia kod promocyjny forBET o treści FORBETVIP. Jak sama nazwa wskazuje dzięki użyciu wyżej wymienionego kodu otrzymasz dostęp do oferty tego bukmachera na specjalnych, vipowskich warunkach. Standardowa promocja przewiduje doładowanie konta do 2000 zł, natomiast w pakiecie FORBETVIP otrzymujesz łączne bonusy w wysokości 2200 zł, w czym zawarte są aż trzy bonusy. Z oferty mogą skorzystać wszyscy użytkownicy, którzy nie posiadają jeszcze konta w forBET. Założenie konta nie wiąże się z żadnymi opłatami i dzięki opcji „szybka rejestracja” nie zajmuje wiele czasu. Po założeniu konta otrzymasz freebet 100 zł bez depozytu, a po dokonaniu pierwszej wpłaty otrzymasz jej pierwszą część drugiego freebetu 100 zł (pierwsze 50 zł uruchamiane jest po wpłacie 50 zł, natomiast drugie po obrocie 100 zł)

Typ Bonusu forBET Bonus
forBET Kod Promocyjny: FORBETVIP
Zakład bez ryzyka: 100 PLN bez depozytu
Bonus od wpłaty: 1-sza 100% do 1000 PLN
2-ga 75% do 500 PLN
3-cia 50% do 500 PLN
Freebet VIP: 100 PLN extra bonus (50 zł + 50 zł)
Cashout: Rozstrzygnij zakład wcześniej
Min. wpłata: 1 PLN

 Zarejestruj się i za kolejne trzy depozyty otrzymasz od forBET bonus:
* pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
* drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
* trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Oczywiście nie możesz zapominać o tym, że wciąż jesteś przypisany do promocji od pierwszych depozytów, więc oprócz dodatkowych 100 zł (wspomniane 50 zł + 50 zł) nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś skorzystał z promocji 100% od pierwszego depozytu do 1000 zł, 75% od drugiego depozytudo 500 zł i 50% od trzeciego depozytu do 500 zł.

Gdzie wpisać kod promocyjny forBET ?

Najlepszym sposobem na uruchomienie wyższej promocji jest skorzystanie nie tylko z kodu promocyjnego, ale również z linku promocyjnego. Wystarczy, że klikniesz w znajdujący się poniżej przycisk, którzy przeniesie Cię do strony rejestracyjnej forBET. Pamiętaj o tym, żeby prawidłowo wypełnć formularz. Na pierwszej stronie należy podać adres e-mail, nazwę użytkownika i hasło. Niezbędne jest zaznaczenie podstawowych zgód, a przede wszystkim zaznaczenie pola „chcę skorzystać z bonusu powitalnego”. Na kolejnej stronie musisz jedynie uzupełnić podstawowe dane użytkownika, czyli imię, nazwisko, telefon komórkowy, miasto, adres i kod pocztowy. Trzecia – czyli ostatnia strona formularza jest tą kluczową ze względu na kod promocyjny forBET. Tym razem Twoim zadaniem będzie uzupełnienie danych konta. Bukmacher wymaga podania daty urodzenia, zamieszczenia dokumentu potwierdzającego osiągnięcie przez Ciebie pełnoletności, wypełnienie pola z numerem PESEL oraz podania konta bankowego. Wielu z użytkowników odczuwa w tym miejscu niepokój, ponieważ zazwyczaj dla większości są to ważne wrażliwe dane, ale nie musisz się obawiać. forBET jest licencjonowanym bukmacherem, więc wpisane przez Ciebie dane przechodzą przez wszelkie procedury bezpieczeństwa wymagane przez Ministerstwo Finansów RP. Na sam koniec najważniejsze pole jeśli chcesz dołączyć do promocji i uruchomić na swoim koncie specjalny pakiet. W miejsce pola kod promocyjny forBET musisz wpisać VIPBETVIP to pozwoli rozpoznać Twoje konto jako konto promocyjne.

Jak uzyskać kod promocyjny forBET ?

Kod rabatowy forBET można znaleźć na naszej stronie. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu najwyższych promocji na polskim rynku bukmacherskim, dlatego masz pewność, że podany przez nas kod nie tylko zadziała, ale przede wszystkim gwarantuje najwyższy pakiet startowy. 2200 zł dla nowych użytkowników to z pewnością najwyższa promocja dostępna za rejestrację u tego bukmachera. A nie można zapominać o tym, że forBET jest jednym z ulubionych bukmacherów polskich internautów. Ten stosunkowo młody bukmacher zaskarbił sobie sympatię typerów przede wszystkim świetnymi promocjami (cashout, powiększania wygranych), a także ciekawymi rozwiązaniami typu betmarket czy też wyszukiwarka kursów. Możesz również skorzystać z pozostałych promocji bukmacherskich m.in. na największych stronach zakładów wzajemnych w naszym kraju: kod promocyjny STS to zdecydowanie oferta warta rozważenia.

forBET jak wypłacić bonus ?

atuty oferty forBET

Jak u każdego polskiego bukmachera musisz zwracać uwagę na warunki wypłaty bonusu. Te w forBET nie są ciężkie do spełnienia, ale nie możemy też powiedzieć, że są banalne, więc postaramy się je po krótce wyjaśnić. Bonus bez depozytu w wysokości 100 zł ma najbardziej wyśrubowane warunki, ponieważ aby móc go wypłacić musisz dokonać 4-krotnego obrotu po minimalnym kursie 2.00. Promocja od depozytu do 2000 zł wiąże się z wymaganiem aktywacji (jednokrotny obrót z kursem min. 2.00) oraz z 4-krotnym obrotem po kursie 2.00 w celu wypłaty. Regulacje najbardziej przyjazne użytkownikowi dotyczą 100 zł aktywowanych za sprawą kodu bonusowego forBET, ponieważ aktywacja pierwszych 50 zł zaczyna się od kursy minimalnego 1.30 i czterokrotnego obrotu, natomiast drugie aktywowane jest po kursie 2.00. Podanie numeru konta bankowego na etapie rejestracji istotne jest właśnie w przypadku wypłaty środków, ponieważ bukmacher wysyła środki na podany przez Ciebie numer. Wypłaty realizowane są w przeciągu 48 godzin (z doświadczenia możemy powiedzieć, że zazwyczaj zajmuje to zdecydowanie mniej czasu) w dni robocze od 8:00 do 23:00. Zakłady bukmacherskie forBET nie pobierają oczywiście żadnych opłat za dokonanie wypłaty, a minimalna kwota jaką możesz wyjąć ze swojego konta bukmacherskiego wynosi 1 zł.

Co daje kod promocyjny forbet ?

Kod promocyjny zapisuje Cię jako gracza na specjalnych warunkach. Dzięki temu otrzymasz dostęp do promocji z jakich zwykli użytkownicy nie mogą korzystać. Oprócz trzech dodatków, o których już wspominaliśmy (100 zł bez depozytu + 2000 na start + freebet 100 zł (50 zł + 50 zł) ) będziesz miał dostęp do wyjątkowych akcji promocyjnych forBET m.in. „nie taki straszy poniedziałek”, „tłusty czwartek” czy też „piątek piąteczek piątunio”