Promocyjny.pl background

Jaki jest kod promocyjny ewinner?

Bonus 210 zł bez ryzyka
do 500 zł od drugiego depozytu
do 500 zł od trzeciego depozytu

Zaktualizowano

Strona bukmachera Ewinner

Ewinner to bukmacher, który zadebiutował na polskim rynku online we wrześniu 2019 roku. Na debiut musieliśmy czekać niecały rok, ponieważ spłóka ewinner niezbędną licencję ministerstwa finansów uzyskała 30 października 2018 roku. W artykule odpowiemy na pytanie czy warto było czekać i co gracz może uzyskać kiedy uzupełni pole kod promocyjny ewinner. Oczywiście opiszemy wszystkie korzyści jakie otrzymują nowi użytkownicy oraz poinformujemy jak zacząć grę z wyższym od standardowego bonusem. 

Typ Bonusu eWinner Bonus
eWinner kod promocyjny MAXBONUS
Zakład bez ryzyka 210 zł
Bonus za drugi depozyt 100% do 500 zł
Bonus za trzeci depozyt 50% do 500 zł
Min. wpłata: 20 PLN

Gdzie wpisać kod promocyjny Ewinner ?

Kod promocyjny Ewinner to opcja, która jest dostępna na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego. Aby otworzyć stronę, na której użytkownik może założyć nowe konto należy odkryć znajdujący się na początku artykułu kod promocyjny ewinner, a następnie po jego odsłonięciu przejść za sprawą przycisku „odbierz bonus” do serwisu bukmachera. Na pierwszej stronie należy wypełnić tzw. dane użytkownika czyli wszystkie te dane, które później będą Ci potrzebne przy logowaniu się do swojego konta. Dlatego należy podać adres e-mail, numer telefonu (który będzie wykorzystywany też w drugiej części formularza rejestracyjnego), hasło (musi zawierać co najmniej 8 znaków w tym przynajmniej jedną dużą i małą literę, minimum jeden znak specjalny i co najmniej jedną cyfrę), ostatnim polem jest kod promocyjny ewinner. W tym miejscu wpisz kod MAXBONUS. Nie zapomnij zaznaczyć również zgody na otrzymanie bonusu. Odpowiednie pole znajduje się tuż pod kodem promocyjnym i zaczyna się od słów „chcę otrzymać Powitalny Hat-Trick”. Następnie musisz zaakceptować oświadczenie, w którym wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Po tej czynności możesz przejść do następnego kroku klikając „dalej”. Druga cześć rejestracji dotyczy danych osobowych. Musisz podać swoje imię, nazwisko, obywatelstwo i Państwo urodzenia (automatycznie wybrane jest obywatelstwo polskie i Polska). Kolejnym polem do uzupełnienia jest pole PESEL. Następnie podaj adres zameldowania.

Ewinner – rejestracja z kodem promocyjnym

Po uzupełnieniu wszystkich wspomnianych pól musisz sprawdzić skrzynkę odbiorczą w swoim telefonie, ponieważ będzie tam podany kod sms, który musisz wprowadzić, żeby dokończyć rejestrację. Ostatnią czynnością w formularzu rejestracyjnym jest akceptacja dwóch oświadczeń: o zapoznaniu się z treścią regulaminu i akceptacji jego postanowień, oświadczenie o legalności źródeł pieniędzy za które będziesz grał. Jeśli jesteś osobą, która zajmowała lub zajmuje eksponowane stanowisko polityczne lub jesteś członkiem rodziny albo bliskim współpracownikiem takiej osoby to musisz jeszcze zaznaczyć trzecie oświadczenie. 

Jak uzyskać kod promocyjny Ewinner ?

Wystarczy najechać i kliknąć w pole „odkryj kod”. Za akcja spowoduje odsłonięcie specjalnego kodu promocyjnego ewinner uruchamiającego wyższą od standardowej promocję. Zazwyczaj bukmacherzy decydują się na wprowadzenie tego typu rozwiązania, aby przyciągnąć do siebie większą liczbę graczy szukających specjalnych promocji. W tym celu raz na jakiś czas wypuszczają kody promocyjne, których zadaniem jest powiększenie wkładu. Tak samo jest w przypadku zakładów bukmacherskich ewinner. Nasz zespół monitoruje na bieżąco rynek zakładów wzajemnych i kodów promocyjnych, które pojawiają się w internecie, dlatego mamy pewność, że podany przez nas kod dopisze Cię do najlepszej promocji. 

Ewinner jak wypłacić bonus ?

W związku z tym, że tak naprawdę za sprawą kodu bonusowego ewinner otrzymujesz trzy bonusy na start to musisz uważnie zapoznać się z warunkami, żeby nie zrobić błędu, który wykluczałby Cię z grona użytkowników otrzymujących dodatkowy pakiet na start. Pierwszym bonusem jest zakład bez ryzyka do 210 złotych. Oznacza to, że jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany to ewinner zwróci Ci postawione środki. Maksymalnie możesz w ten sposób odzyskać 210 zł, ale musisz pamiętać, że jeśli postawisz mniejsze środki to zwrot będzie równał się obstawionej przez Ciebie stawce. Do promocji kwalifikują się kupony od 20 zł do 210 zł. Aby wypłacić uzyskane w ten sposób środki bonusowe powinieneś obrócić nimi 3-krotnie z kursem minimalnym 2,50. Na obrót masz 30 dni. Promocja od drugiego depozytu w kwestii wypłaty nie różni się niczym od pierwszej, ale musisz pamiętać, żeby otrzymane maksymalne środki bonusowe w wysokości 500 zł obrócić po kursie 1,50. Takie same warunki ma trzeci bonus 50% do 500 zł. 

Co daje kod promocyjny ewinner ?

Za sprawą kodu bonusowego ewinner otrzymujesz dostęp do trzech bonusów od swoich pierwszych trzech wpłat. Pierwszą promocją dla graczy jest zakład bez ryzyka do 210 złotych, drugą bonus od depozytu w wysokości 100% od kwoty wpłaty do 500 złotych, natomiast trzeci bonus do równowartość 50% trzeciej wpłaty do 500 zł, czyli łącznie w zakładach bukmacherskich ewinner na start możesz otrzymać 1210 złotych.