Promocyjny.pl background

etoto jaki jest kod bonusowy?

200% do 200 zł bonus powitalny

Zaktualizowano

etoto zakłady bukmacherskie
etoto jaki jest kod bonusowy
Rejestracja nowego konta z bonusem

Kolejnym bukmacherem u którego możesz wykorzystać kod rejestracyjny jest Etoto. Tutaj też kod promocyjny Etoto aktywuje na koncie nowego gracza specjalny pakiet promocyjny. Nie przesadzimy jeśli powiemy, że te zakłady bukmacherskie traktują użytkowników rozpoczynających grę w serwisie jak vipów, ponieważ pakiet obejmuje dwa wysokie bonusy, które są wyższe od standardu aż o 125 zł, do tego wymogi związane z obrotem nie są wyśrubowane. Po tym jak wpiszesz w formularzu rejestracyjnym kod ETOTOVIP otrzymasz bonus 200% do 200 złotych, który zostanie dopisany w trakcie Twojego pierwszego depozytu. Oczywiście będziesz mógł również grać bez podatku, bo Etoto to jeden z tych bukmacherów, którzy powiększają wygrane aż o 14%. 

Typ Bonusu Etoto Bonus
ETOTO kod bonusowy: ETOTOVIP
Bonus od depozytu: 200% do 200 PLN na mobile
Cashout: Wcześniejsza wypłata wygranych
Min. wpłata: 1 PLN

Gdzie wpisać kod promocyjny Etoto ?

Założenie nowego konta nie powinno zająć wiele czasu, tym bardziej, że w etoto dostępna jest opcja tzw. konta tymczasowego, czyli możliwość szybkiej rejestracji, do której potrzebujesz jedynie podstawowych danych. Ten typ konta uprawnia do zawierania zakładów i skorzystania z powitalnej oferty bonusowej. Konto tymczasowe to bardzo komfortowa opcja, ale musisz pamiętać, że do wypłaty potrzebujesz mieć uzupełnione wszystkie niezbędne dane. Rejestracja na totolotku składa się z czterech kroków, a pole z kodem rejestracyjnym Etoto pojawia się już w drugim. Dlatego zalecamy, żeby od razu uzupełnić to pole wpisując ETOTOVIP. W następnej kolejności podaj wybraną przez siebie nazwę użytkownika oraz ustaw hasło, którym będziesz logował się do serwisu. W trzecim kroku wystarczy, że uzupełnisz pozostałe wymagane pola: imię, nazwisko, ulicę lub miejscowość, numer budynku i mieszkania, kod pocztowy, miasto, datę urodzenia oraz PESEL. Jeśli chcesz szybko postawić zakład to oczywiście zalecamy szybką rejestrację, ale aby korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu Totolotka należy spełnić pozostałe warunki, czyli będziesz musiał m.in. przygotować się na przesłanie skanu dowodu tożsamości, który pozwoli zweryfikować Twoje konto. Nie musisz obwiać się tego etapu, ponieważ bezpieczeństwo zapewnione jest między innymi dzięki licencji przyznawanej przez ministerstwo finansów. Ważną informacją będzie jednak dla Ciebie fakt, że freebet 25 zł otrzymasz dopiero po zweryfikowaniu konta, a do tego potrzebujesz pełnej rejestracji.

Jak uzyskać kod promocyjny Etoto ?

Udostępniony przez nas kod ETOTOVIP wystarczy skopiować i wkleić w odpowiednie miejsce. Jesteśmy serwisem, który codziennie sprawdza i weryfikuje promocje związanie z funkcjonowaniem kodów promocyjnych, więc możemy zapewnić, że udostępiony przez nas kod bonusowy Etoto jest w chwili obecnej najlepszą opcją rejestracji z najwyższymi korzyściami promocyjnymi. 

bonusy na start etoto
bonusy na start etoto

Etoto jak wypłacić bonus ?

Oczywiście w świecie zakładów wzajemnych online nie ma bonusu bez wymogów przygotowanych przez bukmachera. Akurat w przypadku Totolotka te nie wyglądają najgorzej. W przypadku freebetu 25 zł musisz postawić na wydarzenia z minimalnym kursem 2.00 i obrócić takim kuponem 3-krotnie. Dokładnie takie same zapisy obowiązują w przypadku bonusu od wpłaty do 200% do 200 zł. Powinieneś zwrócić szczególną uwagę na czas w jakim należy spełnić opisane powyżej wymagania. Szczególnie mamy na myśli freebet, ponieważ masz 30 dni na wykorzystania tego prezentu. Dużo więcej czasu otrzymujesz na obracanie bonusem od wpłaty, ponieważ Etoto postanowił przyznać na to użytkownikom aż 180 dni. Co dzieje się w momencie spełnienia kryteriów ? Środki automatycznie przenoszone są z konta bonusowego na Twoje konto bukmacherskie i stamtąd możesz je wypłacić. Wydanie wygranych następuje z rachunku bankowego Spółki na wskazany przy rejestracji rachunek bankowy. Ty jedynie musisz zgłosić dyspozycję wypłaty wygranej. Przelewy realizowane są w dni robocze o godzinie 12:00, co oznacza, że jeśli chcesz wypłacić tego samego dnia środki musisz złożyć dyspozycję przelewu do godziny 10:00, jeśli zrobisz to po tej godzinie środki zostaną przelane dopiero w następnym dniu roboczym. To ważna informacja i naszym zdaniem Etoto musi jeszcze popracować nad tym obszarem serwisu, ponieważ np. pieniądze wypłacane w sobotę dotrą na Twoje konto dopiero w poniedziałek.

Co daje kod promocyjny ?

Rejestracja z kodem promocyjnym Etoto upoważnia do wielu korzyści w ramach pakietu powitalnego. Stali użytkownicy serwisu cenią tego bukmachera przede wszystkim za akcję „Gram Grubo”, która dotyczy piątkowych meczów piłkarskich, europejskich pucharów oraz meczów reprezentacyjnych. Za jej sprawą gracz może zagrać o wyższe wygrane, ponieważ bonus związany jest z powiększaniem zwycięskich kuponów. Co więcej, aby być zapisanym do promocji Gram Grubo Puchary i Gram Grubo – Reprezentacja wystarczy postawić kupon za 20 zł. Etoto organizuje też promocje tymczasowe, które wyróżniają się jakością nagród. Na przykład na początku 2019 roku dużą popularnością cieszyła się promocja Wszyscy na Bali, której główną nagrodą były właśnie pakiety wyjazdowe na Bali. Etoto jest jednym z dłużej funkcjonujących na polskim rynku bukmacherów, ale jak pokazuje statystyka udziałów w rynku, wielu użytkowników decyduje się grać u konkurencji. Jedną z najchętniej wybieranych opcji są zakłady bukmacherskie forBET, w których zarejestrujesz konto z kodem promocyjnym forBET dopisującym na start: 200% do 200 złotych od pierwszej wpłaty.