Czym jest promocja LV Punkty w LVBET?

Zaktualizowano

Każdy szanujący się operator zakładów wzajemnych online powinien posiadać program lojalnościowy, w ramach którego użytkownicy danego serwisu mogą zdobyć środki bonusowe na darmowe zakłady czy nagrody rzeczowe. Tego typu programu nie mogło zabraknąć również w ofercie bukmachera LVBET, który tradycyjnie przygotował dla swoich klientów coś bardzo oryginalnego. Co można zyskać? Tego dowiesz się w dalszej części naszego artykułu!

Po co zbiera się LV Punkty?

Program lojalnościowy LVBET wyróżnia się na tle konkurencji tym, że zdobyte w jego ramach LV Punkty można wymienić na prawdziwą gotówkę, którą można od razu wypłacić! Nie ma żadnej potrzeby, by dokonywać tymi środkami dodatkowych obrotów po ustalonym z góry kursie minimalnym. Wystarczy zdobyć określoną ilość punktów za postawione zakłady, przy czym za każde wydane u tego buka 25 PLN gracz uzyskuje 1 punkt. Z kolei za każde uzbierane 100 LV Punktów gracz zostaje uprawniony do wypłacenia 5 PLN, które pojawią się w jego portfelu na koncie gracza LVBET, od razu gotowe do wypłaty!

Jak wypłacić środki z LV Punktów?

Po uzbieraniu co najmniej 100 LV Punktów możemy wypłacić środki. Żeby to zrobić należy zalogować się na konto w LVBET, wejść w zakładkę LV Punkty i kliknąć w opcję „Wymień punkty”, a gotówka pojawi się od razu w Twoim portfelu! Z promocji tej skorzystać mogą wszyscy klienci LVBET posiadający konto online u tego bukmachera. Co ważne, punkty w tym programie lojalnościowym nie mają określonego okresu ważności, a więc nigdy nie wygasają! Punkty w LVBET zdobywa się zarówno za zakłady przedmeczowe, jak i na żywo.

Jak zarejestrować się w LVBET?

Ażeby móc zacząć korzystać z licznych promocji i konkursów tego bukmachera, a także z programu lojalnościowego, należy zarejestrować u niego konto. W tym celu wchodzimy na stronę LVBET, a następnie klikamy w znajdujący się w górnym rogu ekranu banner „REJESTRACJA”. Zostaniemy natychmiast skierowani do formularza.

Na pierwszej podstronie formularza podajemy swoje imię, nazwisko, narodowość i numer PESEL, a następnie klikamy w banner „IDŹ DALEJ”.

Na kolejnej podstronie musimy podać nasz adres e-mail, login, hasło, numer telefonu oraz kod promocyjny (o tym ostatnim powiemy trochę więcej później). Zaznaczamy również niezbędne checkboxy. W tym miejscu możemy wybrać, czy kończymy rejestrację na tym etapie i zadawalamy się kontem tymczasowym czy przechodzimy od razu do pełnej rejestracji.

Jeśli wybierzemy tę drugą opcję, otwarta zostanie trzecia podstrona. W tym miejscu podajemy nasz pełny adres zameldowania, a także dane z naszego dowodu tożsamości. W celu weryfikacji wysyłamy również zdjęcie obu stron wybranego przez nas dokumentu. Na koniec podajemy jeszcze numer konta bankowego założonego na nasze nazwisko i zaznaczamy checkbox. Po zakończeniu rejestracji musimy jeszcze kliknąć w link aktywacyjny, który zostanie nam dostarczony drogą mailową. Pamiętaj, że aby założyć konto w LVBET musisz być pełnoletni!

Jak zdobyć maksymalny bonus powitalny w LVBET?

Maksymalny bonus powitalny w LVBET zdobędziesz, jeśli przy rejestracji podasz jeden z ekskluzywnych kodów promocyjnych, które znajdziesz m. in. w naszym serwisie. Poza ofertą na start będziesz mógł zyskać na licznych promocjach i konkursach dostępnych w ofercie tego buka. Dzięki nim znacznie zwiększysz swoje szanse na wysokie wygrane!


Powrót