Czy można zarabiać na zakładach bukmacherskich?

Zaktualizowano

Zakłady bukmacherskie to, wbrew pozorom, na pewno nie jest najprostszy sposób na zarobienie pieniędzy. Co prawda, chyba każdy początkujący fan typowania widział w Internecie kupony z wielkimi wygranymi, niejednokrotnie przekraczającymi setki tysięcy złotych, jednak faktem jest, że nie każdemu dane są tak duże pieniądze. Co gorsza, większość graczy jest do tyłu w tej nierównej walce z bukiem, a ci, którzy rzeczywiście regularnie u nich zarabiają należą do zdecydowanej mniejszości. Niemniej, na pewno korzystny bilans z bukmacherem jest możliwy do osiągnięcia, trzeba jednak być konsekwentnym w swoich działaniach.

Po pierwsze, istotne jest, żeby każdy wysłany przez nas kupon dogłębnie analizować. Przede wszystkim trzeba przyjrzeć się tabeli rozgrywek w ramach, których odbywa się interesujące nas spotkanie. To jednak, w większości przypadków, może okazać się nieco za mało, w myśl zasady, że im więcej danych zdobędziesz, tym Twoje szanse staną się większe. Tym samym, poza miejscami w tabeli warto sprawdzić ostatnie rozegrane spotkania, bilans meczów u siebie i na wyjeździe, historię bezpośrednich pojedynków obydwu drużyn/zawodników. Warto jest również sprawdzić czy w składzie typowanej przez nas ekipy nie ma żadnych osłabień. Możesz to zrobić m. in. w serwisach takich jak Transfermarkt czy Flashscore. Doskonałe statystyki oferowane są również w serwisach online legalnych polskich bukmacherów, takich jak Fortuna.

Jednocześnie, pamiętaj, by nie skupiać swojej uwagi na zbyt dużej liczbie dyscyplin czy lig. Zamiast tego ogranicz swoje pole manewru do kilku różnych dyscyplin, najlepiej tych, które rzeczywiście lubisz oglądać lub uprawiać. Typuj przy tym głównie najbardziej prestiżowe rozgrywki, w których na ogół zdarza się znacznie mniej niespodzianek.

U którego bukmachera najłatwiej można zarobić?

Niestety, to czy będziesz wygrywał nie będzie zależało od tego, którego bukmachera wybierzesz. Mimo to, jeśli skorzystasz z usług dobrego buka, to zyskasz dostęp do najwyższej klasy narzędzi, które znacznie ułatwią Ci typowanie. Takim bukmacherem jest właśnie Fortuna. Posiada on w swojej ofercie najwyższej jakości statystyki, a także aż dwa bonusy na start. Co więcej, będziesz mógł skorzystać z kodów promocyjnych, dzięki czemu zyskasz jeszcze więcej środków na darmowe zakłady, a co za tym idzie znacznie zwiększysz swoje szanse na wysokie wygrane!


Powrót