Co to są zakłady specjalne STS? Nasz poradnik

Zaktualizowano

Jedną z ciekawszych opcji jakie w swoich ofertach udostępniają legalni bukmacherzy online, jest możliwość obstawiania tak zwanych „zakładów specjalnych”. Pozwalają one klientom danego buka zwiększyć wartość kursu na dane wydarzenia sportowe i na ogół są obwarowane pewnymi wymaganiami dodatkowymi, takimi jak np. liczba zdarzeń na kuponie. Wśród bukmacherów, którzy mają w swojej ofercie opcję „Zakłady specjalne” jest m. in. STS i to właśnie na nim skupimy dzisiaj naszą uwagę.

Zakłady specjalne w STS

STS oferuje swoim klientom w punktach naziemnych oraz w serwisie online aż dwie promocje w ramach zakładów specjalnych – „HIT DNIA” oraz „SUPEROFERTĘ”.

HIT DNIA

Pierwsza opcja dotyczy trzech wybranych przez buka wydarzeń – są to na ogół najciekawsze spotkania danego dnia w świecie sportu, przykładowo, mogą to być hiszpańskie „El Clasico” lub derby czołowych piłkarskich drużyn z Londynu. W każdym razie spotkania te wskazywane są przez bukmachera i mają niezwykle atrakcyjne kursy, ponieważ STS pobiera za nie marżę o wartości zaledwie 1%! Niestety, na każdym kuponie możemy zawrzeć tylko jedno zdarzenie z promocji „HIT DNIA”, jednak można grać je na kuponach typu „SOLO”

SUPEROFERTA

W ramach tej promocje bukmacher również podnosi wartość kursową. Wydarzeń w ramach „SUPEROFERTY” jest na ogół kilkanaście. Ażeby móc zawrzeć na kuponie spotkanie w ramach tej promocji, musi on składać się z co najmniej trzech zdarzeń – dwóch z oferty standardowej i jednego z „SUPEROFERTY”, przy czym w przypadku tego ostatniego możemy obstawić jedynie zwycięzcę w formie „1 lub 2”. Podobnie jak w przypadku „HITU DNIA” na danym kuponie może znaleźć się tylko jedno wydarzenie z tej promocji.

Zarejestruj się w STS i zgarnij bonus powitalny

Poza bardzo fajnymi zakładami specjalnymi, STS oferuje szereg innych korzyści. Wśród nich jest m. in. atrakcyjny bonus powitalny, z którego skorzystać mogą wszyscy nowi klienci tego bukmachera. Największą zaletą tego bonusu jest fakt, że wymagania obrotowe z nim związane są wyjątkowo proste do spełnienia – wystarczy dokonać obrotu bonusem x3 za pomocą kuponów o kursie min. 1,91.To jednak nie wszystko – jeżeli podczas zakładania konta podasz nasz ekskluzywny kod promocyjny „STSVIP”, to zostaniesz dodatkowo uprawniony do zakładu bez ryzyka!


Powrót